Horor Všetko najhoršie už aj na DVD a s alternatívnym koncom

Horor Všetko najhoršie už aj na DVD a s alternatívnym koncom

Všetko najhoršie je jeden z najlepších hororov, aké sme minulý rok mali možnosť vidieť. Originálna myšlienka, výber herečky a nenásilnosť výroby tohto v konečnom dôsledku nízko-rozpočtového kúsku, mala svoje čaro. Všetko najhoršie, v predaji s DVD obalom v českom znení Všechno nejhorší, je jednou z mála filmových noviniek na DVD, pri ktorých nečakajte český a ani slovenský dabing. Obsahuje totiž len angličtinu a poľskú, maďarskú a ruskú verziu 5.1 kanálového zvuku ale samozrejme slušnú nádielku jazykových verzii titulkov.

Všetko najhoršie DVD

92 minútový film dokáže zaujať napínavým dejom. Každý, kto mal možnosť si ho pozrieť, pamätá si záver, ktorý sa podobal na bežné rána. Zaujímavosťou je, že film mal svoj alternatívny koniec, ktorý je súčasťou bonusov. Na tento fakt upozorňuje už hlavný obal. Bonusy obsahujú aj vystrihnuté scény. Tri špecialitky ako bonusový bonus, no najzásadnejším bonusom je určite alternatívny koniec.

Príbeh Všetko najhoršie

Tree má narodeniny. Zobúdza sa v cudzej izbe a než si celkom uvedomí kde je, opúšťa izbu neznámeho mladíka. Deň vyzerá ako hociktorý iný. Všetko sa zmení večer, keď Tree cestou na večierok zabije muž v maske. Prebúdza sa následne v cudzej izbe neznámeho mladíka, od ktorého uniká a objavuje, že mnohé z toho, čo sa navôkol nej deje, si z nejakého dôvodu pamätá. Celý deň jej pripadá podivne povedomý. Až na večer, kedy zneistí a nebude sa jej pozdávať miesto. Nepozmení tak plynutie času, len oddiali vlastnú smrť. Vrah si ju totiž nájde aj tentoraz. Aj budúci, aj nasledujúci.

V hlavnej úlohe Jessica Rothe, z produkcie filmového štúdia Blumhouse Production. V distribúcii BONTONFILM.

Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Dementi, Jozef Banáš
Jozef Banáš krstil svoju novinku Dementi vzácnou borovičkou

Dievča a vajce
Oxymorón – slovné spojenie, ktoré vzájomne vylučuje. Čiže?

Haraldshaugen Harald Krásnovlasý, nórsko
Harald I. Krasnovlasý ako prvý zjednotil Nórsko. Prečo to meno?

Zavrieť