ZN.SK
Hnusné týranie psov

Psíkovi odrezali uši a pohodili mu ich, chválili sa na Facebooku

Upozorňujeme, že článok nie je vhodný pre slabšie povahy a citlivých ľudí. Dvaja zvrátení hrdinovia odrezali šteniatku uši a podhodili mu ich.

Upozorňujeme, že článok nie je vhodný pre slabšie povahy a citlivých ľudí.

Sociálne siete a niektoré individuálne stránky a profily zdieľajú fotografie dvoch mladíkov. Tí sa tvária ako hrdinovia ťažkého kalibru nad krvácajúcim psom. Psovi odrezali ostrým nožom uši a tie mu podhodili. Zabávali sa dokonca na tom, že trpiaci pes svoje vlastné uši očucháva. Tretia osoba túto činnosť fotografovala. Partia mladíkov sa so svojim činom pochválila na sociálnej sieti a ďalší ľudia fotografie rozšírili. Hlavným dôvodom však bolo znechutenie a volanie po potrestaní.

Hnusné týranie psíka, odrezali mu uši

Nejde o Slovákov, sú z Turecka

Niektoré individuálne stránky fotografie uvádzajú ako Slovákov, po ktorých je vyhlásené pátranie. V skutočnosti nejde o Slovákov už na prvý pohľad a spojenia o pátraní píšu skôr ľudia snažiaci sa vyvolať názory ľudí. Už podľa výzoru. Hrdzavý mladík a tmavší hrdinsky sa tváriaci mladík sú z Turecka. Pôvod fotografií sa zdal byť nejasný, no ich aktuálnosť je pomerne čerstvá. Prvé zmienky sa začali objavovať len v decembri 2016. Napriek tomu nepokladáme za zbytočné na prípad upozorniť. Sadizmus a absurdná surovosť týchto hrdinov je o to viac podivná, že ide o šteňa na reťazi a tvária sa, akoby sa fotografovali s košíkom ovocia. Podľa posledných indícií má ísť o mladíkov z tureckého mesta Isparta, Hasana Kuzu a Neseta Yamana. Dobrou správou je, že turecké úrady podľa tureckých médií, vinníkov mienia potrestať. To aj napriek tomu, že v Turecku nie sú psy postavené do pozície spoločenských zvierat.

Prípadu sa venovali viaceré miesta v Turecku. Napríklad tento twitter, alebo tarafsizyayin.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu