ZN.SK
Zakázaná láska seriál

Turecká telenovela Nekonečná láska a trojuholník Kemal, Emir, Nihan

Minuloročná televízna sezóna v Turecku priniesla úspešný seriál Kara Sevda, ktorý spoznávajú slovenské diváčky dnes pod názvom Nekonečná láska aj u nás

Zľavy na wellness pobyty

Turecké telenovely, zdá sa, stále bodujú aj medzi slovenskými divákmi. Záujem o ne neutícha ani po uvedení novinky s názvom Nekonečná láska. Bežný muž domácnosti sa už naučil, že keď je naladená televízia Doma, nemá šancu riešiť voľbu programu, ani sám už nerozoznáva, či ide o tú istú, alebo celkom inú telenovelu. Večer, ako aj doobedia pri reprízach patria ženám.

Nekonečná láska seriál

Nestretávame sa síce v rámci tureckých telenoviel priamo s označením telenovela, no vnímame to tak pre zapletené vzťahy, rodiny, aj ostatné prvky klasických telenoviel. Novinka Nekonečná láska naozaj môže pripadať, že je vám známa. Môžu za to niektoré tváre, ale aj technologická kvalita obrazovej výroby, ale aj slovenského dabingu. Zvláštne pôsobí neustále opakujúca sa hudba. Turecká hudba, ktorej môže byť príliš už aj pre samotné diváčky, ktoré seriál sledujú.

Seriál Nekonečná láska

Minuloročná televízna sezóna v Turecku priniesla úspešný seriál Kara Sevda, ktorý spoznávajú slovenské diváčky dnes pod názvom Nekonečná láska aj u nás. Samotná séria ešte stále nie je ukončená, takže sa pokojne predĺži ešte o nejakú tú sériu. Príbeh krásnej Nihan sa začal, keď sa z donútenia musela vydať za Emira, bohatého zákerného fagana, ktorý zinscenoval Nihaninho brata problémy. Aby sama brata zachránila, musela sa vydať za Emira (Kaan Urgancıoğlu). Napriek tomu, že milovala Kemala. Po rokoch sa opäť stretáva s Kemalom. V hlavných úlohách sa predstavujú Burak Özçivit (Kemal) a Neslihan Atagül (Nihan). Burak Özçivit je pritom známy zo Sultána ako vojenský veliteľ menom Malkoçoglu Bali Bey. V seriály sa objavuje aj Zerrin Tekindor, turecká herečka známa zo seriálu Zakázaná láska a ďalší. Medzi hercami je aj slovenská modelka Mirka Bucak, hrajúca vo vedľajšej úlohe. Opäť je to príbeh, ktorý sa odohráva medzi bohatými rodinami, ich spormi, vo svete lásky, nezhôd, intríg a hoci už táto zmes aj diváčkam pripadá neuveriteľne otrepane, čuduj sa svete, divákov si drží.

  • Originálny názov: Kara Sevda
  • Vychádza od: 2015 – nemá zatiaľ ukončenie

Pripravené v spolupráci s Magdalénou.

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu