ZN.SK
futbal uefa

Vysielacie práva na Európske ligy UEFA zostávajú na Sport1 a Sport2

Spoločnosť AMC Networks International – Central a Northern Europe [AMCNI CNE] s hrdosťou oznamuje, že predĺžila vysielacie práva na UEFA…

Zľavy na wellness pobyty

Tlačová správa: Spoločnosť AMC Networks International – Central a Northern Europe [AMCNI CNE] s hrdosťou oznamuje, že predĺžila vysielacie práva na Európsku ligu UEFA a Európsku konferenčnú ligu UEFA o ďalšie tri sezóny. Diváci Sport1 a Sport2 v Českej republike a na Slovensku si tak až do sezóny 2026/27 budú môcť užívať svojich obľúbených klubov a hráčov, pričom drvivá väčšina zápasov oboch súťaží bude k videniu iba na Sport1 a Sport2.

futbal uefa

České kluby

České kluby svojimi výkonmi zapôsobili a lákajú divákov na ďalšie európske sezóny. Slavia Praha zanechala za sebou v skupine aj slávny AS Rím a vďaka celkovému prvému miestu si zaistila priamu kvalifikáciu do osemfinále Európskej ligy UEFA, kde sa teraz stretne s AC Miláno. Viktoria Plzeň prešla skupinovou fázou Európskej konferenčnej ligy UEFA bez straty bodu a predviedla jeden z najlepších výkonov českého tímu v pohárovej Európe v histórii. Pražská Sparta po svojom obrate v play off Európskej ligy UEFA proti Galatasaray Istanbul zanechala aj skvelý dojem a teraz sa stretne so slávnym Liverpoolom. Futbalová horúčka stúpa as ňou aj český koeficient.

Sport1 a Sport2 poskytne ešte viac

Vďaka novému a vylepšenému formátu súťaže uvidia diváci Sport1 a Sport2 v najbližších rokoch exkluzívne ešte viac zápasov a môžu sa tešiť nielen na české a slovenské tímy, ale aj na hviezdy európskych veľkoklubov, ktoré rok čo rok nastupujú v Európskej a Európskej konferenčnej lige UEFA v boji o futbalovú slávu. Na Sport1 a Sport2 sa diváci môžu v nadchádzajúcich sezónach tešiť na tímy ako Ajax, Liverpool, Manchester United, Neapol alebo AS Rím, ktoré sa pravidelne stretávajú v napínavých bitkách v Európskej lige UEFA a Európskej konferenčnej lige UEFA.

Pre dotvorenie optimálneho diváckeho zážitku budú Sport1 a Sport2 aj naďalej ponúkať bohaté zápasové štúdiá so zaujímavými hosťami z radov najvýraznejších osobností českého a slovenského futbalu ako sú Pavel Kuka, Milan Fukal, Stanislav Levý či Ján Ďurica, budú prinášať inovatívny obsah, reportáže priamo komentované strihy všetkých odohraných zápasov av neposlednom rade odborný komentár špičkových futbalových komentátorov.

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu