ZN.SK
pánska spodná bielizeň

Pánske boxerky vs. trenky: Aký je medzi nimi rozdiel a ktoré si vybrať?

Tlačové správy: Boxerky a trenky sú základom pánskeho šatníka. Samozrejme, do kategórie spodnej bielizne sa radia aj staré dobré slipy…

Boxerky a trenky sú základom pánskeho šatníka. Samozrejme, do kategórie spodnej bielizne sa radia aj staré dobré slipy, no tie sa v dnešnej dobe už netešia takej popularite ako v minulosti. Otázka však znie: čo bude lepšia voľba pre vás? Mali by ste sa rozhodnúť pre komfortné trenky alebo štýlové boxerky? Tu je prehľad najväčších rozdielov a niekoľko praktických tipov, ktoré sa vám zídu pri výbere.

pánska spodná bielizeň

Čo sú to pánske trenky?

Pánske trenky sú charakteristické svojím voľným strihom. Tie kvalitnejšie zvyčajne pozostávajú zo 100 % bavlny, takže perfektne „dýchajú“ a nebudete sa pod nimi nadmerne potiť. Keďže nepriliehajú tesne k nohám, vaše intímne partie sa budú neustále prirodzene vetrať, čo je veľký benefit zo zdravotného aj hygienického hľadiska.

Vyšší komfort nosenia

Mnohí muži preferujú trenky pred boxerkami hlavne kvôli tomu, že sa nikde nezarezávajú, neškrtia a čo je dôležité, nedráždia pokožku. Keďže sú vyrábané z ľahkého a príjemného materiálu, niekedy dokonca ani nebudete vedieť, že ich vôbec máte na sebe.

Praktický tip: Trenky sú perfektnou voľbou na spanie. V tomto smere stoja za pozornosť kúsky so zaujímavými hravými dizajnmi, ktoré zoženiete napríklad v ponuke Astratex.

Ako vybrať pánske trenky?

Pri výbere pánskych treniek si pozrite veľkostnú tabuľku. Nájdete v nej uvedené, na aký obvod pása sedia jednotlivé veľkosti. Najčastejšie sa môžete stretnúť s tradičným označovaním od S až po 4XL. Vyberať si viete z nekonečného množstva farieb a vzorov.

Nezabúdajte: Všímajte si aj dĺžku treniek. Niektoré modely sú kratšie, iné o niečo dlhšie. Je len na vás, čo uprednostníte.

V neposlednom rade, pozornosť venujte aj rázporku. Niektoré trenky ho majú, iné nie. Aj v tomto prípade platí, že je len na vašich preferenciách, či ho chcete mať na svojich trenkách, alebo nie.

Zoznámte sa s pánskymi boxerkami

Boxerky sa vyrábajú z elastického materiálu, vďaka ktorému perfektne priľnú k nohám. Budete tak v nich vyzerať elegantnejšie. A nie je žiadnym tajomstvom, že mnohé ženy majú na chlapoch radšej boxerky ako trenky.

Túto výhodu oceníte

Hlavnou výhodou boxeriek je skutočnosť, že sú na rozdiel od treniek pod oblečením takmer neviditeľné. Ak nosíte trenky pod nohavicami, pravdepodobne sa občas vyhrnú, vytvoria pod nohavicou nepeknú hrču a musíte si ich napravovať. S týmto problémom sa pri boxerkách nestretnete.

Výber ideálnych boxeriek

Medzi výhody boxeriek patrí aj to, že sú k dispozícii v rôznych strihoch a dĺžkach. Môžete si tak vybrať model, ktorý vám presne sadne. Rozhodnúť sa viete aj pre verzie určené špeciálne pre športovcov. Obvykle pozostávajú z vysokokvalitných materiálov s výbornou schopnosťou odvádzať pot.

Rovnako ako v prípade treniek si pred kúpou boxeriek prezrite tabuľku veľkostí zostavenú na základe obvodu pása.

Rada: Ak máte dlhé nohy a chcete ich boxerkami opticky skrátiť, uprednostnite dlhšie modely. Naopak, pre mužov s kratšími nohami budú ideálnou voľbou kratšie kúsky.

pánska spodná bielizeň

Boxerky verzus trenky: Kto je víťaz?

Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Nájdu sa muži, ktorí nosia len trenky alebo len boxerky. Azda najlepším riešením je ale mať v šatníku oba spomínané druhy spodnej bielizne. Ideálny typ si následne vždy zvolíte na základe konkrétnej udalosti či outfitu.

Keď si budete obliekať formálnejšie úzke nohavice alebo pôjdete niekam športovať, oblečiete si priliehavé boxerky. A naopak, počas dní, kedy ste od rána do večera doma, si môžete dať na seba pohodlné trenky, v ktorých sa budete cítiť vzdušne a príjemne.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu