To je niečo! V predpredaji lístkov na Star Wars 7 rastú čísla

To je niečo! V predpredaji lístkov na Star Wars 7 rastú čísla

Od uvedenia filmu Star Wars VI uplynulo už 32 rokov. Nemožno sa teda čudovať, že aj napriek trom prvým epizódam je Star Wars VII pre mnohých najočakávanejším filmom možno nie len jediného desaťročia. Veď mnohí verili, že šestkou to končiť nemôže. Presne toto si uvedomujú aj skalní hviezdni nadšenci, ktorí nepochybne vedia, čo budú robiť v konkrétny decembrový deň. Len málokto by si z najkultovejšieho kultu chcel nechať ujsť tak očakávané pokračovanie príbehu a práve preto sa objavilo niečo, čo sa mohlo očakávať až v decembri.

Star Wars 7

Mimoriadny záujem a rezervácie
Do premiéry zostávajú necelé dva mesiace. Už dnes však slovenskí kiná evidujú neuveriteľných 3300 lístkov predaných za prvé dva týždne predpredaja. Znamená to teda, že sa zatiaľ objavilo 3300 ľudí, ktorí v doteraz prekvapili zistili a využili možnosť predpredaja a majú jasno v tom, čo určite v decembri nepremeškať. Situácia pritom môže pokojne dospieť do nevídanej situácie, kedy bude celkom zbytočné na premiéru chodiť do kina bez predošlej rezervácie.

Star Wars: The Force Awakening
Hviezdne vojny Epizóda VII: Sila sa prebúdza odhalila svoju prvú, aj keď pomerne skromnú ukážku, ešte v roku 2014. Zaujala vtedy všetky médiá a spozorneli milovníci sci-fi žánrov, ale najmä rytierov Jedi aj ríšskych, ktorých tak nezameniteľne reprezentoval Darth Vader. Až nedávna ukážka priniesla ešte viac z príbehu, čo naštartovalo záujem ďalších fanúšikov. Odhalila viac z príbehu, aj niečo o pôvode hlavných postáv. V ukážke sa tiež objavila jedna z ústredných skladieb filmovej série v novej úprave čo spolu s pohľadom na dôverne známe technológie, stíhačky aj zvukové efekty. Filmové „slinky“ sa už zbiehajú.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.