Premiéra filmu Tajomstvo ich očí s J. Roberts a N. Kidman

Premiéra filmu Tajomstvo ich očí s J. Roberts a N. Kidman

Tajomstvo ich očí je filmová novinka v ktorej zahviezdia známe mená v netradičných úlohách. Julia Roberts tentoraz nehrá atraktívnu ženu, či akýkoľvek iný typ nóbl pani, ale vyšetrovateľku FBI menom Jess, ktorá úzko spolupracuje s kolegom Rayom (Chiwetel Ejiofor). Jej život sa zmení potom, čo dorazí k vyšetrovaniu vraždy mladého dievčaťa. Keď zistí, že zavraždenou je jej vlastná dcéra, zrúti sa jej svet. Takmer usvedčený vrah je však pustený na slobodu. Až po trinástich rokoch sa Rayovi podarí prísť na stopu páchateľovi. Usvedčiť ho je však mimoriadne komplikované rovnako tak, ako sa spamätať z prekvapujúcich zistení.

Oscarová Julia Roberts sa vo filme stretáva s taktiež Oscarovou herečkou Nicole Kidman. Zaujímavosťou je, že kameramanom filmu je Daniel Moder, manžel Julie Roberts. Ďalšou zaujímavosťou je aj fakt, že ide o remake argentínskeho oscarového filmu z roku 2009.

Originálny názov: Secret In Their Eyes
Dĺžka: 115 min
Premiéra: 26. november 2015
Žáner: krimi, thriller
Jazyk: české titulky

Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
bicykel v meste, city bicykel
Bicykel v meste ušetrí veľmi veľa času, peňazí a zlepší zdravie

monarcha sťahovavý
Biosférická rezervácia monarchu sťahovavého v strede Mexika z USA

Vlčia hora
Zaujímavosti a tajomstvá kníh: Vlčia hora (Ivana Ondriová)

Zavrieť