ZN.SK
Šialenosť bezradnosť

Súťaž: vyhrajte lístky na predpremiéru 50 odtieňov čiernej

Paródia, ktorá si kvalitne uťahuje z filmu Päťdesiat odtieňov sivej, ale aj zo scénok filmu Magic Mike a mnohých ďalších…

Paródia, ktorá si kvalitne uťahuje z filmu Päťdesiat odtieňov sivej, ale aj zo scénok filmu Magic Mike a mnohých ďalších vrátane známych mediálnych udalostí, sa čoraz viac blíži k svojmu uvedeniu v slovenských kinách. Magazín Zaujímavých noviniek ZN.SK vás pozýva do kina na túto komédiu od tvorcov Scary Movie. A tento raz prináša aj bleskovú súťaž s ktorou môžete vyhrať vstupenky na predpremiéru 2. februára o 19:00 v nákupnom centre Bory Mall.

50 odtieňov čiernej

V rýchlej víkendovej súťaži chceme od vás správnu odpoveď na súťažnú otázku a istotu, že si predpremiéru naozaj nenecháte ujsť. Lístok pre dve osoby môže byť váš, no nezabudnite si prečítať podmienky súťaže. Preto budeme veľmi radi, ak táto súťaž urobí radosť najmä veľkým priaznivcom parodujúcich komédií v štýle Scary Movie a najmä tomu, kto sa s nami stretne a pozrieme si tak spoločne filmovú novinku.

[contact-form-7 id=“2036″ title=“Súťaž o 50OC“]

Podmienky:
Trvanie súťaže prebieha od 30. januára 08:00 do 1. februára 20:00 hodiny. Súťaže sa môže zúčastniť každý súťažiaci len raz. Nevyhnutnou podmienkou je, aby súťažiaci, a teda aj možný výherca, bol schopný dňa 2. februára 2016 osobne navštíviť o 19:00 kino v nákupnom centre Bory Mall Bratislava. Nevyhnutnosťou je tiež reagovať na prípadné vyhodnotenie na emailovej adrese a na telefonickom čísle dňa 1. februára po 20:00 hodine. Podmienkou účasti je telefonický kontakt, ktorý bude použitý len za účelom kontaktovania sa s výhercom a stretnutia za účelom odovzdania lístku pre dve osoby. Výherca tak získava vstup na predpremiéru aj pre svojho partnera. Výhrou je jeden lístok na predpremiéru. Zo súťaže budú vylúčení všetci zberatelia výhier, ktorí reálne nemajú záujem o návštevu kina a všetky nesprávne, alebo neúplné odpovede. Výhra nepodlieha zdaňovaniu a platbe zdravotného poistenia. Organizátorom premietania a distribútorom filmu je Bontonfilm. Organizátorom súťaže a mediálnym partnerom filmu je magazín Zaujímavé novinky ZN.SK. Kreatívna odpoveď je políčkom, ktoré nám napovie, ako veľmi sme vyžrebovali správneho výhercu.

Výhry nie sú vymáhateľné, vymeniteľné za hotovosť, alebo inú výhru. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné nutné zmeny v pravidlách. Účasťou v súťaži každý súťažiaci súhlasí s prihlásením emailovej adresy pre príjem noviniek každý štvrtok. Neujdú mu tak žiadne zaujímavosti a ani nové súťaže. Odhlásenie je možné kedykoľvek v závere prijatého emailu. Magazín ZN.SK zo všetkých prijatých údajov zachováva len emailovú adresu. V čase vyhodnotenia pracujeme s telefonickým a emailovým kontaktom. Všetky ostatné údaje sú zneplatnené a nie sú sprístupnené žiadnym tretím stranám.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu