Súťaž s filmom LEGO NINJAGO: vyhrajte 3x filmové balíčky - Zaujímavé novinky ZN.SK

Súťaž s filmom LEGO NINJAGO: vyhrajte 3x filmové balíčky

Filmová novinka LEGO®NINJAGO sa v našich kinách teší úspechom. Verná stavebnicovej predlohe v jej filmovej podobe stále pozostáva z jednotlivých dielikov stavebnice. Všetko tak tvoria kocky a dieliky, ktoré sú nám dobre známe. Z vlastných skúseností, hoci pre film vzniklo aj niekoľko dielikov nových, ako každý pozorný fanúšik LEGA zistí. Na film si môžete skočiť do kina, ale po filmové darčeky si môžete prísť k nám. Vyhrajte v našej súťaži jeden z troch filmových balíčkov LEGO®NINJAGO. Tričká, čiapky, prívesky… pre fanúšika LEGA jednoducho povinná fanúšikovská výbava.

LEGO Ninjago Súťaž LEGO®NINJAGO

2 súťažné úlohy:

  1. poskladajte správne slovnú stavebnicu: spojte správne krstné meno so správnym priezviskom slovenských dabingových hercov, ktorí svoje hlasy prepožičali postavičkám. (nápoveda)
  • Matúš Krajčovič
  • Alena Labuda ml.
  • Marian Kyzeková
  • Peter Krátky
  • Zuzana Vajda
  • Jozef Pajtinková
  1. napíšte nám, koľko kociek LEGO tvorí celé mesto Ninjago City (nápoveda)

 

Podmienky súťaže

Správne odpovede posielajte s predmetom NINJAGO na emailovú adresu sutaz@zn.sk do 25. októbra 2017.

Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Sponzorom súťaže je distribučná spoločnosť Continental film. Výhra nie je vymáhateľná alebo zameniteľná za inú. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách. Súťaže sa smie zúčastniť len vlastník adresy na území SR. Opakovaná účasť nie je povolená. Prijímaná je len jedna účasť z jedného počítača a v rámci jednej domácnosti. ZN.SK chráni osobné údaje súťažiacich a neposkytuje ich tretím stranám. Poskytnuté údaje sú len v rámci výhercov – adresy sú používané prepravcom na doručenie výhry. Zo súťaže sú vylúčené pokusy obchádzania pravidiel, opakované účasti a neuvedený predmet, ktorý oddeľuje jednotlivé súťaže do správneho žrebovania. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek (nové články a súťaže) emailom z magazínu ZN.SK v počte 1x za týždeň. Odhlásenie je možné kedykoľvek priamo z emailu alebo v časti newsletter v pätičke stránok.

Predmet je mimoriadne dôležitý, keďže vďaka nemu odlíšime túto súťaž od inej našej súťaže. Účelom súťaže je propagácia filmu a magazínu zn.sk

Vyhodnotenie:

Výhercovia našej súťaže sú: Lenka Obtulovičová, Vladimíra Galbavá, Miro Miro. Srdečne gratulujeme.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.