Súťaž: vyhrajte mikinu Logan: Wolverine a lístky do kina k tomu - Zaujímavé novinky ZN.SK

Súťaž: vyhrajte mikinu Logan: Wolverine a lístky do kina k tomu

Akýkoľvek nový film inšpirovaný slávnymi komixami, alebo oživujúci opäť známe postavy, budí záujem. Medzi milovníkmi pôvodných komixov, ale povedzme aj medzi tými, ktorí v živote žiaden komix nevideli, ale tieto postavy milujú. Pre výnimočnosť a originalitu svojich postáv, pre dej, scénu, nevyspytateľnosť takmer vždy rovnako silných protivníkov. Najnovší film Logan: Wolverine nebude typickým X-men filmom, ako sme mali možnosť vidieť doteraz. A možno práve z toho bude ťažiť film najviac.

Wolverine, logan vyhrajte mikinu

Hlavný hrdina zostane hlavným, no pozornosť na seba strhne celkom nečakane mladá generácia, dievča Laura. Aj samotných X-menov bude tentoraz menej, čo však vôbec nemusí byť na škodu.

Súťaž o mikinu Logan a dva lístky do kina

Práve pri príležitosti premiéry novinky Logan: Wolverine , ktorý prichádza do kín 2.marca, máte teraz možnosť vyhrať v súťaži naozaj parádnu mikinu a nie len tak hocijakú. Ide o filmovú, čo pre ozajstného milovníka komixov, figúrok a filmov znamená viac, ako drahšia mikina z obchodu. Aj pre nás je to vzácny kúsok, pretože máme len jediný exemplár. Za tri správne odpovede môžete byť výhercom parádnej mikiny a dostanete aj dva lístky do kina na novinku Logan: Wolverine. Ceny venovala distribučná spoločnosť CinemArt, ktorá prináša aj túto filmovú novinku do slovenských kín už 2.marca.

Súťažné otázky:

  1. Ako sa volá kov, ktorým má obohatené kosti Wolverine?
  A) glyocén, B) adamantium, C) titán
  Odpoveď:

  2. Ako sa volá profesor, ktorý riadi školu pre mutantov?
  A) J. L. Pickard, B) John Connor, C) Charles Xavier
  Odpoveď:

  3. Napíšte nám vašich troch najobľúbenejších X-manov
  Odpoveď:

  _____________________________________

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Presná poštová adresa:

  Podmienky súťaže

  Súťaž prebieha na stránkach ZN.SK počas februára 2017 až do 5. marca 2017. Výhra nie je vymáhateľná, vymeniteľná za inú, ani za hotovosť. Zúčastniť sa môže občan Slovenskej republiky s kompletnou adresou na území SR. Účasť je možná len raz. Opakovaná účasť z jedného počítača má za následok vyradenie zo žrebovania. Žrebovanie sa uskutoční po 5. marci z pomedzi všetkých správnych odpovedí. Výherca bude informovaný emailom, alebo telefonicky. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním týždenných súhrnov noviniek z magazínu ZN.SK, vďaka čomu vám neujde ani žiadna filmová novinka, ani žiadna z našich súťaží. V prípade záujmu je samozrejme možné akýkoľvek ihneď odhlásiť. Osobné údaje zhromažďujeme výhradne pre účely zaslania výhry. Po vyhodnotení súťaže sú adresy a mená zmazané. Neuchovávame ďalej osobné údaje a ani nedochádza k žiadnemu zdieľaniu údajov s tretími stranami, výnimkou je partner súťaže, ak je odosielateľom výhry a dopravca (kuriér, alebo Slovenská pošta), ktorá tieto údaje potrebuje kvôli doručeniu.

  Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK a vyhradzuje si právo na zmeny.

  Ohodnoťte článok post

  Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.