Skús bus! Nová súťaž má prilákať ľudí cestovať autobusom - Zaujímavé novinky ZN.SK

Skús bus! Nová súťaž má prilákať ľudí cestovať autobusom

Zväz autobusovej dopravy, ktorý združuje najvýznamnejšie podniky na Slovensku poskytujúce verejnú autobusovú dopravu pre samosprávne kraje (v rámci SAD), spustil súťaž s názvom „Skús bus“. Jej účelom je podporiť využívanie autobusu ako alternatívy voči automobilom pri dochádzaní za prácou, alebo počas voľna. Súťaž pre verejnosť má jednoduché pravidlá a podmienkou je len cestovať autobusom a odložiť si cestovný lístok.

Skús bus, súťaž s autobusmi

Zapojiť sa pritom môže každý. „Aj takouto interaktívnou formou chceme motivovať cestujúcich, aby preferovali verejnú dopravu v každodennom živote či pri víkendových výletoch,“ popisuje P. Sádovský, prezident Zväzu autobusovej dopravy.

Súťaž o hodnotné ceny za cestovanie „busom“

Ako uviedla tlačová správa zväzu, pre účasť v lístkovej lotérii je potrebné navštíviť web www.skusbus.sk a vyplniť formulár s číslom cestovného lístka jedného z autobusových dopravcov, ktorý je členom Zväzu autobusovej dopravy.  Súťažiaci môže zaslať neobmedzený počet cestovných lístkov, ktoré sú platné v období trvania súťaže, teda od 21. septembra do 14. decembra 2017.

Žrebovanie výhercov lístkovej lotérie prebehne v troch kolách k 15.10.,15.11. a 15.12. Vyžrebovaní cestujúci budú odmenení kreditom na cestovanie autobusom, ktorý je odstupňovaný do výšky 300 eur. Jeden z výhercov získa víkendový wellness pobyt v Zámockom hoteli Galicia Nueva pre 2 osoby.

foto: facebook iniciatívy Skús bus

3/5 - (1 vote)

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.