ZN.SK
Skús bus, súťaž s autobusmi

Skús bus! Nová súťaž má prilákať ľudí cestovať autobusom

Zväz autobusovej dopravy, ktorý združuje najvýznamnejšie podniky na Slovensku poskytujúce verejnú autobusovú dopravu, spustil súťaž s názvom „Skús bus“

Zväz autobusovej dopravy, ktorý združuje najvýznamnejšie podniky na Slovensku poskytujúce verejnú autobusovú dopravu pre samosprávne kraje (v rámci SAD), spustil súťaž s názvom „Skús bus“. Jej účelom je podporiť využívanie autobusu ako alternatívy voči automobilom pri dochádzaní za prácou, alebo počas voľna. Súťaž pre verejnosť má jednoduché pravidlá a podmienkou je len cestovať autobusom a odložiť si cestovný lístok.

Skús bus, súťaž s autobusmi

Zapojiť sa pritom môže každý. „Aj takouto interaktívnou formou chceme motivovať cestujúcich, aby preferovali verejnú dopravu v každodennom živote či pri víkendových výletoch,“ popisuje P. Sádovský, prezident Zväzu autobusovej dopravy.

Súťaž o hodnotné ceny za cestovanie „busom“

Ako uviedla tlačová správa zväzu, pre účasť v lístkovej lotérii je potrebné navštíviť web www.skusbus.sk a vyplniť formulár s číslom cestovného lístka jedného z autobusových dopravcov, ktorý je členom Zväzu autobusovej dopravy.  Súťažiaci môže zaslať neobmedzený počet cestovných lístkov, ktoré sú platné v období trvania súťaže, teda od 21. septembra do 14. decembra 2017.

Žrebovanie výhercov lístkovej lotérie prebehne v troch kolách k 15.10.,15.11. a 15.12. Vyžrebovaní cestujúci budú odmenení kreditom na cestovanie autobusom, ktorý je odstupňovaný do výšky 300 eur. Jeden z výhercov získa víkendový wellness pobyt v Zámockom hoteli Galicia Nueva pre 2 osoby.

foto: facebook iniciatívy Skús bus

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu