ZN.SK
Farming simulator 17

Farmársky simulátor Farming Simulator 17 ako jesenný hit

Unikátna počítačová hra Farming Simulator na prvý pohľad možno nebude to pravé orechové pre hráčov hier plných streľby a akcie, no hráč, ktorý po nej siahne je skôr hráč

Unikátna počítačová hra Farming Simulator na prvý pohľad možno nebude to pravé orechové pre hráčov hier plných streľby a akcie, no hráč, ktorý po nej siahne je skôr hráč uprednostňujúci premýšľanie a rozsiahlu stratégiu. Najnovší diel úspešnej farmárskej série hier je jednou z najžiadanejších počítačových hier októbra.

Farming simulator 17

Napriek tomu, že sa tým obchody veľmi nechvália a herné portály sa hre nevenujú, je jednou z najväčších a najstabilnejšie predávaných hier, ktoré si dlhodobo držia záujem hráčov.

Rozsiahly herný systém a plno zábavy

Dôvodov je viacero, prečo možno Farming Simulator 17 považovať za lákavú a zaujímavú hru. Nepochybne pre rozsiahlu hernú plochu, na ktorej môžete pôsobiť, rozhodovať o tom, ktoré polia kúpite, čo na nich nasadíte, ako plodiny a kedy spracujete, akými strojmi a je len na vás, ako sa vám bude dariť v hospodárení. Pomôcť môže pôžička, následne financovanie nákupov, pracovníkov, semien, paliva a celkovo spracovania plodín. Farming Simulator však prináša aj možnosť chovu dobytka alebo oviec. Pri rozšírenej hre sa môžete tešiť už aj na spracovanie dreva a ďalších noviniek.

Simulátor je zaujímavý práve tým, že ponúka hráčom svet, ktorý je bežne nedostupný. Staráte sa o rozsiahle pozemky, robíte žatvu, výsadbu, hnojenie a ďalšie procesy na poli. Nejaký obyčajný kombajn, alebo sejačka už vám potom nepripadajú obyčajné.  Skvelé je na hre aj to, že sa v ej objavuj jednotlivé značky a technológie, ktoré reálne existujú a slúžia konkrétnym účelom.

Popularita hry je pevná

Ide o jednu z mála hier, ktorá si drží svojich skalných fanúšikov. Pravidelných hráčov, alebo nových osloví práve kategória hry – simulácia. Zväčša však ide o zákazníkov, ktorí objednajú len túto hru ako jedinú a majú ju na veľmi dlhý čas. Pre obchody je tak ideálnejšie propagovať iné žiadané hry, kde je pravdepodobnosť nákupu aj ďalších väčšia. Napríklad na Heureke sa v priebehu októbra objavila hra medzi najhľadanejšími s naozaj peknou mierou hľadania.

Farming Heureka

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu