Farmársky simulátor Farming Simulator 17 ako jesenný hit - ZN.SK

Farmársky simulátor Farming Simulator 17 ako jesenný hit

Unikátna počítačová hra Farming Simulator na prvý pohľad možno nebude to pravé orechové pre hráčov hier plných streľby a akcie, no hráč, ktorý po nej siahne je skôr hráč uprednostňujúci premýšľanie a rozsiahlu stratégiu. Najnovší diel úspešnej farmárskej série hier je jednou z najžiadanejších počítačových hier októbra.

Farming simulator 17

Napriek tomu, že sa tým obchody veľmi nechvália a herné portály sa hre nevenujú, je jednou z najväčších a najstabilnejšie predávaných hier, ktoré si dlhodobo držia záujem hráčov.

Rozsiahly herný systém a plno zábavy

Dôvodov je viacero, prečo možno Farming Simulator 17 považovať za lákavú a zaujímavú hru. Nepochybne pre rozsiahlu hernú plochu, na ktorej môžete pôsobiť, rozhodovať o tom, ktoré polia kúpite, čo na nich nasadíte, ako plodiny a kedy spracujete, akými strojmi a je len na vás, ako sa vám bude dariť v hospodárení. Pomôcť môže pôžička, následne financovanie nákupov, pracovníkov, semien, paliva a celkovo spracovania plodín. Farming Simulator však prináša aj možnosť chovu dobytka alebo oviec. Pri rozšírenej hre sa môžete tešiť už aj na spracovanie dreva a ďalších noviniek.

Simulátor je zaujímavý práve tým, že ponúka hráčom svet, ktorý je bežne nedostupný. Staráte sa o rozsiahle pozemky, robíte žatvu, výsadbu, hnojenie a ďalšie procesy na poli. Nejaký obyčajný kombajn, alebo sejačka už vám potom nepripadajú obyčajné.  Skvelé je na hre aj to, že sa v ej objavuj jednotlivé značky a technológie, ktoré reálne existujú a slúžia konkrétnym účelom.

Popularita hry je pevná

Ide o jednu z mála hier, ktorá si drží svojich skalných fanúšikov. Pravidelných hráčov, alebo nových osloví práve kategória hry – simulácia. Zväčša však ide o zákazníkov, ktorí objednajú len túto hru ako jedinú a majú ju na veľmi dlhý čas. Pre obchody je tak ideálnejšie propagovať iné žiadané hry, kde je pravdepodobnosť nákupu aj ďalších väčšia. Napríklad na Heureke sa v priebehu októbra objavila hra medzi najhľadanejšími s naozaj peknou mierou hľadania.

Farming Heureka

Farmársky simulátor Farming Simulator 17 ako jesenný hit
Ohodnoť tento článok
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
pes Dingo, Austrália
Najdlhší plot na svete je v Austrálii roky chráni ovce od psov dingo

Slovenský orloj v Starej Bystrici
Kysucký mikroregión Bystrická dolina atraktívny, aj s videom

Rytieri a historický festival
Trenčianske Hradovánky a história na vlastnej koži už 17. – 18. 6. 2017

Zavrieť