ZN.SK
Vysávač Rowenta AIR FORCE FLEX 560,

Vysávač, ktorý si „ohnete“ a povysávate prach na skrini a pod posteľou

Zaujal už svojim názvom, keďže ako „flexi“ vysávač je na tomto názve aj postavený. Konkrétne ide o Air Force Flex 560 od výrobcu Rowenta…

Televízna reklama nám v poslednom čase priniesla viacero ukážok nových technológií do domácností. Viacero technologických výrobcov spotrebičov sa ukázalo najmä pred Vianocami. Jedným z nezabudnuteľných sa tak stal nepochybne ohybný vysávač, ktorý sa dostane pod skrinky a pod posteľ bez nutnosti líhať si k zemi spolu s ním. Na druhej strane, nie každý vysávač aj funguje, ak ho dáme príliš nízko. Zaujal už svojim názvom, keďže ako „flexi“ vysávač je na tomto názve aj postavený. Konkrétne ide o Air Force Flex 560 od výrobcu Rowenta. Má čím zaujať a aj sa to výrobcovi darí. Čím napríklad?

Vysávač Rowenta AIR FORCE FLEX 560,

Bezdrôtový vysávač AIR FORCE FLEX 560

Bezdrôtový vysávač AIR FORCE FLEX 560 možno zostaviť do dvoch variantov. Pre klasické vysávanie je vysávač vybavený flexibilnou tyčovou násadou s funkčným kĺbom. S týmto geniálnym vylepšením sa dostanete aj pod nižší profil nábytkov a postelí – výrobca uvádza vo svojich materiáloch až 5x ďalej než s klasickým tyčovým vysávačom. Ak potrebujete vysať len omrvinky z pohovky po večernom leňošení pri televízii, možno vysávač odňať od tyčovej násady a z klasického vysávača sa razom stane ľahký ručný pomocník. S týmto modelom sa stretávame čoraz častejšie u rôznych značiek. Ťažia pre túto funkciu najmä z toho, že ide o akumulátorové vysávanie, kde je kľúčová malá časť vysávača a práve táto malá časť je odnímateľný malý, alebo po spojení celý veľký kus vysávača.

Vysávač Rowenta AIR FORCE FLEX 560,

S výkonom 100 Airwattov má ísť o výkonný stroj v celom ako aj menšom ručnom režime. Nízkoprofilová hlavica s osvetlením LED si posvieti na prach na miestach, kde je tma, alebo v miestnostiach, kam ste prešli a ani ste nechceli zasvecovať. Lítium-iónová batéria umožňuje prevádzku vysávania 35 minút bez nabitia, samotné dobíjanie vysávača trvá iba 3 hodiny. Vysávač AIR FORCE FLEX 560 je vybavený škálou hubíc a kief pre upratovanie akéhokoľvek povrchu: poradí si s klasickými plávajúcimi podlahami a parketami, kobercami, dlaždicami i čalúnením. Súčasťou vysávača je praktický zásobník prachu s objemom 0,4 litra. Vďaka ergonomickému tvaru rukoväte a nízkej hmotnosť 3 kilogramov sa dá s vysávačom ľahšie manipulovať.

Vysávač Rowenta AIR FORCE FLEX 560,

Základná bežná odporúčaná cena v predaji je 459 €

  • Informácie je možné získať na ja www.rowenta.sk
  • Fotografie v článku boli použité oficiálne od Rowenty.
Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu