Príšerákovci, tak trochu strašidelná rodinka, v kinách od 2. 11. - Zaujímavé novinky ZN.SK

Príšerákovci, tak trochu strašidelná rodinka, v kinách od 2. 11.

Wishbonovci nie sú práve šťastná rodinka. Mama Emma má kníhkupectvo, ktoré je pred krachom, otec Frank je prepracovaný a každý deň trpí pod tyranským šéfom. Dcéra Fay je nešťastná, hanblivá tínedžerka a syn Max je síce matematický génius, ale v škole ho ostatní šikanujú.

Príšerákovci, premiéra filmu 2. 11.

Lenže tie skutočné problémy na Wishbonovcov ešte len čakajú. Mamu Emmu si totiž vyhliadol samotný gróf Dracula za svoju budúcu partnerku. A tak pošle zlú čarodejnicu Babu Yagu, aby Emmu premenila na upírku. Yaga ale nedopatrením zmení na príšery aj zvyšok rodiny. Frank sa stáva Frankensteinovým monštrom, Fay sa zmení na múmiu a malý Max na mocného vlkolaka.

Príšerákovci, neobyčajná rodina príšer, sa vydávajú po stopách čarodejnice s jediným cieľom: prinútiť ju, aby odčarovala prekliatie a všetkým vrátila ľudskú podobu. Cesta za rodinným šťastím je však plná úskalí a ostrých špicatých zubov.

Rodinnú animovanú komédiu Príšerákovci režíroval Hoger Tappe, ktorý si malých aj veľkých divákov získal filmami Hurá do Afriky!Hrdinovia z ríše Gaja.

Trailer so slovenským dabingom

Filmová ukážka nám odhalí dôvody, pre ktoré sa určite do kina tešiť. Slovenský dabing, humor a originálny scenár. Film pre detského diváka, ale pokojne pre celú rodinu.

PREMIÉRA: 02.11.2017
ORIGINÁLNY NÁZOV: HAPPY FAMILY
PRODUKCIA: Nemecko, Veľká Británia (2017)
FORMÁT: 2,35 : 1 (CINEMASCOPE), 4K, 2D, 3D DIGITAL
JAZYKOVÁ VERZIA: slovenský dabing
ŽÁNER: animovaný, rodinný, komédia
ZVUK: 5.1
MINUTÁŽ: 96 minút
PRÍSTUPNOSŤ:7
RÉŽIA: HOLGER TAPPE
SCENÁR: DAVID SAFIER, CATHARINA JUNK
STRIH: BJÖRN TEUBNER
HUDBA: HENDRIK SCHWARZER

Avatar
Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.
Viac:
pes a láska
TOP 5 dôvodov prečo mať psa kvôli vlastnému zdraviu

Tablet, elektronika, použitie
Vedeli ste: Kedy počas dňa sa používa tablet a prečo?

Odpočítavanie online
Online odpočítavanie: koľko dní do Vianoc, či do dňa X?

Zavrieť