ZN.SK
Príšerákovci, premiéra filmu 2. 11.

Príšerákovci, tak trochu strašidelná rodinka, v kinách od 2. 11.

Príšerákovci, neobyčajná rodina príšer, sa vydávajú po stopách čarodejnice s jediným cieľom: prinútiť ju, aby odčarovala prekliatie a všetkým…

Wishbonovci nie sú práve šťastná rodinka. Mama Emma má kníhkupectvo, ktoré je pred krachom, otec Frank je prepracovaný a každý deň trpí pod tyranským šéfom. Dcéra Fay je nešťastná, hanblivá tínedžerka a syn Max je síce matematický génius, ale v škole ho ostatní šikanujú.

Príšerákovci, premiéra filmu 2. 11.

Lenže tie skutočné problémy na Wishbonovcov ešte len čakajú. Mamu Emmu si totiž vyhliadol samotný gróf Dracula za svoju budúcu partnerku. A tak pošle zlú čarodejnicu Babu Yagu, aby Emmu premenila na upírku. Yaga ale nedopatrením zmení na príšery aj zvyšok rodiny. Frank sa stáva Frankensteinovým monštrom, Fay sa zmení na múmiu a malý Max na mocného vlkolaka.

Príšerákovci, neobyčajná rodina príšer, sa vydávajú po stopách čarodejnice s jediným cieľom: prinútiť ju, aby odčarovala prekliatie a všetkým vrátila ľudskú podobu. Cesta za rodinným šťastím je však plná úskalí a ostrých špicatých zubov.

Rodinnú animovanú komédiu Príšerákovci režíroval Hoger Tappe, ktorý si malých aj veľkých divákov získal filmami Hurá do Afriky!Hrdinovia z ríše Gaja.

Trailer so slovenským dabingom

Filmová ukážka nám odhalí dôvody, pre ktoré sa určite do kina tešiť. Slovenský dabing, humor a originálny scenár. Film pre detského diváka, ale pokojne pre celú rodinu.

PREMIÉRA: 02.11.2017
ORIGINÁLNY NÁZOV: HAPPY FAMILY
PRODUKCIA: Nemecko, Veľká Británia (2017)
FORMÁT: 2,35 : 1 (CINEMASCOPE), 4K, 2D, 3D DIGITAL
JAZYKOVÁ VERZIA: slovenský dabing
ŽÁNER: animovaný, rodinný, komédia
ZVUK: 5.1
MINUTÁŽ: 96 minút
PRÍSTUPNOSŤ:7
RÉŽIA: HOLGER TAPPE
SCENÁR: DAVID SAFIER, CATHARINA JUNK
STRIH: BJÖRN TEUBNER
HUDBA: HENDRIK SCHWARZER

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu