ZN.SK
50 odtieňov čiernej

Päťdesiat odtieňov čiernej paroduje Päťdesiat odtieňov sivej

Bolo otázkou času, kedy sa v niektorej z komédií a paródií typu Scary Movie objaví aj niečo z tak očakávaného sfilmovaného spracovania Päťdesiat odtieňov sivej. A je tu Päťdesiat odtieňov čiernej.

Bolo otázkou času, kedy sa v niektorej z komédií a paródií typu Scary Movie objaví aj niečo z tak očakávaného sfilmovaného spracovania Päťdesiat odtieňov sivej. Filmárom, ktorí pripravili komédiu Fifty shades of black však pôvodný film prišiel zrejme dostatočne inšpiratívny na to, aby sa pustili do celého sparodovania originálu, na ktorý tak veľmi mnoho žien čakalo a aj sa ho dočkalo.

50 odtieňov čiernej film

Fifty shades of Grey

Päťdesiat odtieňov sivej bolo príbehom škaredého nesmelého kačička, ktoré sa len náhodou ocitne pred významným a mimoriadne žiadaným mladým boháčom. Má s ním pripraviť rozhovor namiesto chorej kamarátky. No mladý pán Grey je ňou očarený, priam na toľko, že sa z toho káčatka stane čoskoro niečo viac. Ona sama sa ocitá v odrazu neznámom svete luxusu o akom iné môžu len snívať. Čoskoro sa jej zdôverí s jeho skutočným životom a zmluvou, ktorou ju zaviaže k mlčanlivosti.

Fifty shades of Black

V hlavnej úlohe Marlon Wayans preslávený v minulosti v komédii Pidihajzlík, ale hlavne ako tvorca Scary Movie a Pár nenormálnych aktivít, si uťahuje spolu s dlhoročným kolegom Rickom Alvarezom napríklad aj z filmu Magic Mike, no zabaviť sa majú diváci aj uťahovaním si zo slávnych fotografii Kim Kardashian a mnohých iných filmov, ktoré musíte objavovať pri pozeraní sami. Základná línia tak bude pozostávať z úspešného kinohitu o pánovi Greyovi a Anastasii obohatená o šplechy odkazujúce na scénky z iných filmov. Vzniká tak komédia do každého počasia, ktorá má hlavne ľudí pobaviť. Hlavný hrdina je rovnako tak pracháč, no k peniazom prišiel pochybným spôsobom. V posteli pán Black nie je tak výkonný ako pán Grey a aby to nestačilo, niektoré kľúčové momenty známe z pôvodného filmu tu dostávajú celkom iný nádych a rázne pozadie prečo… ako… čo. Skrátka je sa na čo tešiť. Najmä, ak sa radi bavíte a máte chuť sa možno tak trochu vysmiať pôvodným odtieňom sivej.

Réžia: Michael Tiddes
Hrajú: Marlon Wayans, Kali Hawk, Jane Seymour, Mike Epps, Andrew Bachelor, Fred Willard, Kate Miner, Affion Crockett
Dĺžka: 85 minút
Premiéra: 4. februára 2016

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu