ZN.SK
učiteľka biológie sa vyzliekla

Originálna učiteľka biológie, vyzliekla sa pred žiakmi

Mladá učiteľka sa vyzliekla pred žiakmi, no nie tak, ako by ste asi najskôr očakávali. Jej legíny a tričko používa ako učebnú pomôcku, dokonca s úspechom.

Mladá holandská učiteľka biológie prišla na spôsob ako zaujať svojich žiakov na hodinách biológie. Nie, nejde o nahotu dospelej ženy prezentovanú neplnoletým osobám. Vedieť rozlíšiť svalovinu, vidieť črevá a usporiadanie orgánov nemusí byť vždy zaujímavé. Ak sa však pre žiakov vyzlečie učiteľka do legín a trička, ktoré má pod nohavicami a svetrom, odhalí veľmi zaujímavý tenký odev, ktorý si sama kúpila v obchode a bol jej inšpiráciou. Zvýšila tým záujem detí o predmet, ale aj ich zvedavosť. Priamo na sebe tak vie ukázať a deti si to vedia predstaviť oveľa lepšie, než v prípade kníh a animácií. Tejto metóde sa dá vytknúť jedine fakt, že stojí na stole, čo nie je tri krát bezpečné.

učiteľka biológie sa vyzliekla

foto: FB.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu