ZN.SK
Návštevníci 3 revolúcia film

Návštevníci 3: revolúcia mieria 5. mája do kina s dabingom

Magori zo stredoveku sa znova pustia do cestovania v čase a stanú sa návštevníkmi v dobe, o ktorej, samozrejme, nemajú ani potuchy. Jean Reno a Christian Clavier sa vracajú…

Magori zo stredoveku sa znova pustia do cestovania v čase a stanú sa návštevníkmi v dobe, o ktorej, samozrejme, nemajú ani potuchy. Jean Reno a Christian Clavier sa vracajú vo svojich slavných postavách v treťom pokračovaní legendárnej komedie Návštevníci.

Návštevníci 3 revolúcia film

Prvýkrát v roku 1993 sa rytier a jeho sluha dostali omylom až k nám do súčasnosti. Stredoveký rytier Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille sa chytia do labyrintu času, ktorý ich nakoniec vypľuje do vzrušujúceho obdobia epochálnych dejinných zmien a prevratov. V novom a rovnako bláznivom dobrodružstve ich bludisko času vhodí doprostred slávnej Francúzskej revolúcie na konci 18. storočia. História sa zrazí s históriou, niekto z toho bude mať poriadnu hrču a narazený nos a diváci v kinách si precvičia bránicu.

Návštevníci 3 revolúcia film

Okrem nepochopiteľných poriadkov musia obaja čeliť aj svojim potomkom. Extravagantní a zhýraní aristokrati v línii rytiera Godefroya to majú v revolučnej dobe trochu „nahnuté“ a potrebujú sa dostať preč z Francúzska. Zatiaľ čo z pra-detí sluhu Jacquouilla La Fripouilla sú nadšení revolucionári a majú v pláne získať ich hrad aj všetko bohatstvo. Doba nezvratných sociálnych kotrmelcov by zamotala hlavu komukoľvek a klasicky usporiadaná dvojica zo stredoveku „sluha a jeho pán“ to bude mať dvojnásobne tažké. Toľkými situačnými gagmi, šialenými situáciami, dialógmi a hláškami sa už žiadna iná revolúcia nebude môcť nikdy pochváliť. A slávny tyran Robespierre si bude priať, aby týchto dvoch magorov nikdy nestretol.

Jean Reno je nezameniteľne známou hviezdou a svoj talent ukazuje v postavách drsniakov (Brutálna Nikita, Leon, Godzilla, Mission: Impossible, Purpurové rieky) aj v komédiách ako Drž hubu! či práve v slávnych Návštevníkoch. Christiana Claviera poznajú diváci nielen vďaka Návštevníkom, ale tiež ako hraného Asterixa alebo otca rodiny v populárnej komédii Čo sme komu urobili.

Veľká časť komédie Návštevníci 3 sa nakrúcala v Prahe a na českých hradoch a zámkoch.

Dĺžka: 109 minút
Réžia: Jean-Marie Poiré
Hrajú: Christian Clavier, Jean Reno, Franck Dubosc, Karin Viard, Sylvie Testud, Marie-Anne Chazel, Ary Abittan

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu