ZN.SK
LOVEnie dvd

LOVEnie, česká romantická vyšla na DVD. Čím zaujme?

Noviniek medzi DVD a BD pribúda neustále a vždy si medzi nimi nájde každý to svoje. České komédie, hovorme si čo chceme, patria medzi populárny žáner na DVD…

Noviniek medzi DVD a BD pribúda neustále a vždy si medzi nimi nájde každý to svoje. České komédie, hovorme si čo chceme, patria medzi populárny žáner na DVD ako aj v televíznom vysielaní. Svedčí o tom sledovanosť azda každej jednej, ktorá sa objaví. V prípade nedávnej novinky v kinách s názvom LOVEnie môžeme hovoriť o pomerne úspešnom filme. Pre slovenských návštevníkov kín bol film určitou istotou. Vyšiel totiž trailer, ktorý dal jasne najavo o čom film bude a tak sme nemuseli veľmi hádať, či byť sklamaní. Okrem toho, pre nejedného diváka bola prítomnosť Evy „Evelyn“ Kramerovej zárukou, že nemôže isť o vážny žáner, ale o komédiu.

LOVEnie dvd

Distribútorom filmu je filmová spoločnosť BONTONFILM, ktorá ho celkom rýchlo po odpremiérovaní v kinách uviedla aj na DVD. A keďže v našej redakcii máme radi DVD a radi si ich rozbalíme, pozrieme a otestujeme, predstavíme aj toto konkrétne.

DVD LOVEnie

LOVEnie má zaujímavý názov. Kým v češtine má zaujímavý tvar, v slovenčine má slovíčko „nie“ na konci ešte svoj vlastný význam, ktorý v Čechách nemá…  o to tu však nejde. DVD vychádza s 5.1 zvukom a 2.0 v češtine s českými a anglickými titulkami. Vzhľadom na herecké obsadenie, ktoré sa ani nesnaží slovenčinu nijako dabovať do češtiny je však film skôr česko-slovenský. V hlavnej úloh esa predstavuje Ester Geislerová ako Eliška. Ústredná postava nie je nijako výrazne recyklovaná z iných filmov, čo potom nepôsobí rušivo. Aj film má svoje vizuálne kvality a hudbu, pri ktorej nejde divák zošalieť. Film patrí medzi oddychové, nenáročné a dokáže diváka aj zabaviť. Tak prečo nie?

DVD obsahuje aj bonusy. Súčasťou je videoklip LOVEnie, niekoľko nepodarených záberov pri nakrúcaní a fotogaléria z nakrúcania. Celkovo trvá 105 minút. Hlavným výrobným partnerom bola TV Nova, čo znamená, že film sa môže čoskoro objaviť v českom televíznom vysielaní. Na Slovensku mal film mediálneho partnera TV Markíza, čo tiež napovedá, že sa film môže skôr objaviť aj v jej vysielaní.

Film sa dá zakúpiť aj priamo na BUX.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu