ZN.SK
Labková patrola

Labková patrola potvrdila, že je neohrozená a počas víkendu ovládla kiná!

Psí hrdinovia s kamarátom Ryderom sa vrátili do kín s novými dobrodružstvami a počas otváracieho víkendu sa im podarili doslova „psie kúsky“, keď po dvoch týždňoch…

Psí hrdinovia s kamarátom Ryderom sa vrátili do kín s novými dobrodružstvami. Počas otváracieho víkendu sa im podarili doslova „psie kúsky“, keď po dvoch týždňoch zosadili z vrcholu novú Evitovku. Pokorili sympatického MMA bojovníka a víťaza súboja storočia Attilu Végha, Malé ženy, či zlých (Bad Boys Navždy) a Slušných chlapcov s plejádou známych zahraničných hercov od kultového režiséra Guya Ritchieho.

Labková patrola

S návštevnosťou 24 291 divákov sa tak stali jednotkou otváracieho víkendu v kinách!

Labková patrola sa vrátila do kín v špeciálnom pretekárskom filme. V Adventure Bay sa schyľuje k veľkolepým automobilovým pretekom. Kamaráti Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye pomáhajú s prípravami. Labky spolu vytvoria servisný tím pre svojho obľúbeného pretekára a tešia sa, že mu pomôžu zvíťaziť. Problém nastane, keď sa ich šampión nešťastnou náhodou zraní a nemôže šoférovať. Odvážnych psíkov však len tak niečo neprekvapí. Sú vždy pripravení pomáhať a zachraňovať. Pre Labkovú patrolu nie je žiadna úloha príliš ťažká, žiadna misia nesplniteľná. Za volant sa teda posadí Marshall, šliapne na plyn a spolu s ostatnými kamarátmi predvedie v kinách skvelú, zábavnú jazdu.

Detskí hrdinovia, Labková patrola

Požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma, letecká záchranárka Skye a pochopiteľne Ryder sú detským fenoménom súčasnosti. Prvé uvedenie ich dobrodružstiev v kinách v roku 2019 malo prekvapivo veľký úspech u nás aj vo svete, pre mnohé deti znamenala Labková patrola vôbec prvý výlet do kina a premiérový zážitok z veľkého plátna. Detskí diváci aj ich rodičia tak už netrpezlivo čakajú, kedy sa na plátna kín dostanú ďalšie príbehy odvážnych šteniatok.

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu