Hľadajú útočníkov z Nitry: rodina aj polícia prosia o pomoc

Hľadajú útočníkov z Nitry: rodina aj polícia prosia o pomoc

Útočníci z Nitry z brutálneho útoku o ktorom žiadne médiá neinformujú stále unikajú. Kriminálna polícia ako aj rodina vážne zranenej obete útoku preto prosia verejnosť o informácie, svedectvá, alebo akékoľvek indície, ktoré by pomohli odhaliť podrobnosti útoku a vinníkov, ktorí zostávajú nepotrestaní.

Čo sa stalo?
Matej s kamarátmi dorazil autom ku klubu PIFA v Nitre pod Zoborom po polnoci zo stredy na štvrtok (19. novembra 2015). Hneď ako vystupovali z auta na nich zaútočilo 5 alebo 6 neznámych osôb. Jeden z nich udrel päsťou do hlavy Mateja, ktorý po zaútočení spadol na zem. To útočníkovi poskytlo príležitosť kopať ho do hlavy na zemi. Po kopancoch upadol do krátkeho bezvedomia. Útočníci stihli ujsť. Zbili aj ďalšieho mladíka z auta, ktorý vyviazol o niečo lepšie. Napadnutý Matej leží na traumatológii s krvácaním do mozgu. Má trojnásobnú veľmi komplikovanú zlomeninu čeľuste a sánky. V pondelok ho čaká náročná operácia.

Útok sa odohral na verejnom priestranstve v blízkosti klubu PIFA, pričom miesto kamery nezachytili. Napadnutí útočníkov nepoznali a pre prekvapivo rýchly priebeh ich nedokážu zatiaľ identifikovať. Nitrianska kriminálna polícia ocení podrobnosti, svedectvá alebo akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť v tomto prípade. Informácie je možné poskytnúť aj matke napadnutého Mateja na telefónnom čísle 0905 677 235.

Pomôžte pri pátraní

Ohodnoťte článok post

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.