Harry Potter vychádza ako kompletná sada v červenej škatuli

Harry Potter vychádza ako kompletná sada v červenej škatuli

Mnohí čitatelia Harryho Pottera dnes majú svoje vlastné deti, ktoré o niekoľko rokov siahnu po rovnakom čítaní, aké pred pár rokmi lákalo toľko mladých čitateľov. Veľká časť z nich pritom pred Potterom nesiahla dobrovoľne možno po žiadnej knihe a podobne je tomu aj potom. Mladý čarodejník si získal milióny čitateľov a niekoľko tisíc z nich aj na Slovensku. Popularitu si drží aj v súčasnosti.

harry potter sada

Novinky vo svete Harryho Pottera
1. júna 2015 sa čitatelia dočkali novej edície Harryho Pottera od vydavateľstva IKAR, a.s., ktorá priniesla všetkých sedem dielov v celkom inej obálke, než sme poznali dovtedy. 3. Edícia totiž prináša obálky v rovnakej grafike, v akej bola knižka uvedená v Británii. Originálna grafika však nie je všetko, čo sa objavilo v poslednom čase v predaji. Neskôr, než prvého júna sa dotlačil posledný diel a prišiel na trh špeciálny set všetkých príbehov o Harrym Potterovi. V červenej krabičke s pekným červeným motívom je naukladaných všetkých sedem dielov. Mäkká väzba je možno jediným nedostatkom inak celého kompletu 1. až 7. naraz. Ako set je výhodnejší, než za bežných okolností jednotlivo.

Rate this post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.