ZN.SK
harry potter sada

Harry Potter vychádza ako kompletná sada v červenej škatuli

Mnohí čitatelia Harryho Pottera dnes majú svoje vlastné deti, ktoré o niekoľko rokov siahnu po rovnakom čítaní, aké pred pár rokmi lákalo toľko mladých čitateľov…

Mnohí čitatelia Harryho Pottera dnes majú svoje vlastné deti, ktoré o nejaký čas siahnu po rovnakom čítaní, aké pred pár rokmi lákalo toľko mladých čitateľov. Veľká časť z nich pritom pred Potterom nesiahla dobrovoľne možno po žiadnej knihe a podobne je tomu aj potom. Mladý čarodejník si získal milióny čitateľov a niekoľko tisíc z nich aj na Slovensku. Prekonal aj slávnych Troch pátračov, Slávnu päťku, alebo českú klasiku. Harry Potter si svoju popularitu drží dodnes, o čom svedčí aj záujem o knihy, či nové série.

harry potter sada

Nový set Harry Potter v červenom obale

1. júna 2015 sa čitatelia dočkali novej edície Harryho Pottera od vydavateľstva IKAR, a.s., ktorá priniesla všetkých sedem dielov v celkom inej obálke, než sme poznali dovtedy. 3. Edícia totiž prináša obálky v rovnakej grafike, v akej bola knižka uvedená v Británii. Originálna grafika však nie je všetko, čo sa objavilo v poslednom čase v predaji. Neskôr, než sa prvého júna dotlačil posledný diel a prišiel na trh špeciálny set všetkých príbehov o Harrym Potterovi. V červenej krabičke s pekným červeným motívom je naukladaných všetkých sedem dielov. Mäkká väzba je možno jediným nedostatkom inak celého kompletu 1dielov od prvého po siedmy. Ako set je výhodnejší, než za bežných okolností jednotlivo zakúpite knihy samotné.

Set sa objavuje v predaji internetových aj kamenných predajní ako novinka. Je ťažký, no veľmi dobre sa takýto set balí. Škatuľa, ktorá tvorí jeho obal, nie je celistvým zatvárateľným obalom a knihy sú tak z jednej strany plne viditeľné. Všimnúť si môžete meno autorky a názov knihy, ktoré majú v rovnakej línii medzi sebou symbol daného dielu. Číslovanie dielov sa nachádza celkom hore. Mäkká väzba je určite mínusom pre tých, ktorí majú radi knihy trvácne a patria medzi zberateľov.

Zakúpiť je možné tento set aj online. Vybrať si môžete napríklad martinus.sk, alebo bux.sk. Záleží len od toho, ktorý predajca je vám bližší.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu