ZN.SK
Harry Potter a prekliate dieťa

Harry Potter a prekliate dieťa od piatku u vás doma (foto)

Nový Harry Potter a prekliate dieťa vychádza zajtra, no už dnes sa stovky či tisíce výtlačkov balia a odovzdávajú kuriérskym spoločnostiam. Počas jedinej noci sa tak rozšíri po celej krajine.

Nový Harry Potter a prekliate dieťa vychádza zajtra, no už dnes sa stovky či tisíce výtlačkov balia a odovzdávajú kuriérskym spoločnostiam. Jednu z najočakávanejších kníh predávaných na Slovensku tohto roka túto noc čaká naozaj najmasívnejšia cesta po Slovensku, akú kedy bude môcť táto kniha zažiť a akú zažíva len málo kníh. Pochopiteľne, výnimočný by pre ňu tento pocit bol, ak by bola kniha živá.

Harry Potter a prekliate dieťa

Snímka: pohľad knihy pripravené na balenie a odoslanie, autor: TS

Harry Potter a prekliate dieťa v niekoľko tisícovom náklade dnes vydavateľstvo Ikar posiela jednotlivým kníhkupcom a zároveň balí všetky predobjednávky tak, aby si mohla drvivá väčšina zákazníkov knihu prečítať už zajtra.

Dnešná noc bude Potterovská

Počas dnešnej noci bude vo vozidlách Slovenskej pošty, kuriérov a rôznych doručovateľov množstvo kníh, ktoré ešte voňajú novotou. Tie sa z jediného miesta v Bratislave rozšíria absolútne po celom Slovensku za jedinú noc. Rovnako tak prebieha v týchto hodinách aj distribúcia do kníhkupectiev po celom Slovensku. Vysoký záujem o knihu, ktorý v zahraničí zaznamenal viacero rekordov a miestami dokonca až šialenstvo, sa v určitej, hoci pokojnejšej miere, odzrkadlil aj na Slovensku. Kniha si svoje prvenstvo v predaji držala nejaký čas a medzi úspešne predávanými sa drží aj naďalej vo väčšine kníhkupectiev umožňujúcich predpredaj. Vzhľadom na piatok bude nepochybne veľmi dôležité pre každého očakávateľa svojej knihy, aby dorazila včas. Vydavateľstvo však robí všetko preto, aby dokázalo potešiť všetkých zákazníkov hneď v oficiálny deň vydania. Pre zákazníkov obchodu Bux.sk dokonca pripravili aj malú pozornosť pre prvých 350 zákazníkov. 360 stranová kniha zložená z dvoch dielov v jedinej väzbe.

Aj pri príležitosti príchodu novej knihy Harryho Pottera bolo v obchode zlacnených viacero dielov pôvodnej 7 dielnej série a ďalších publikácií.

Foto: ikar.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu