ZN.SK
Smrtiaci príliv

Filmy a premiéry pripravené do kín na leto 2016

Keď toto leto zavíta mládež do kina, môže si užiť filmy ako scifi Deň nezávislosti, ktoré bolo naozaj otázkou času, veď veľká materská loď predsa zostala…

Keď toto leto zavíta mládež do kina, môže si užiť filmy ako scifi Deň nezávislosti, ktoré bolo naozaj otázkou času, veď veľká materská loď predsa zostala na obežnej dráhe. Alebo dojímavý príbeh podľa knihy Jojo Moyesovej Predtým ako som ťa poznala. Je toho oveľa viac, no čisto pre mládež, ktorá túži po akcii sa čoskoro objaví týchto pár noviniek. Určite si medzi nimi vyberiete.

Smrtiaci príliv

Alica v krajine zázrakov: Za zrkadlom

Druhé pokračovanie je opäť z dielne režiséra Tima Burtona. Alica pokračuje v otcových šľapajach a tak strávi posledné roky ako moreplavkyňa. Keď sa však vráti späť do Londýna, objaví zázračné zrkadlo, vďaka ktorému sa opäť vráti do úžasnej Krajiny zázrakov. Znovu sa stretáva so svojimi kamarátmi – kocúrom, bielym králikom a samozrejme aj s Klobučníkom. Práve o klobučníkovi sa dozvedá, že prišiel o rodinu. Biela kráľovná pošle preto Alicu pre kovovú guľu(Chronosféru), ktorá je uložená v srdci veľkých hodín, podľa ktorých sa riadi všetok čas. Alicu čaká nebezpečná cesta, počas ktorej musí pomôcť Klobučníkovi, pokiaľ vyprší všetko čas.
Svetová premiéra: 25.5.2016
Slovenská premiéra: 26.5.2016

V zajatí démonov 2

Thriller pochádza z tvorby režiséra JamesaWana. Po megaúspechu prvej časti do kín prišlo pokračovanie. Tí, ktorým sa páčila prvá časť sa majú načo tešiť. Prichádza opäť skutočný príbeh démonológovLorreine a Eda Warrenovcov.
Lorreine a Ed cestujú do severného Londýna za jedným z najdesivejších prípadov, aby mohli pomôcť zúfalej a slobodnej matke štyroch detí s ich výchovou, ktorí žijú v dome plnom ľstivých démonov a duchov.
Svetová premiéra: 8.6.2016
Slovenská premiéra: 9.6.2016

Warcraft: Prvý stret

Keď sa na hraniciach pokojného kráľovstva Azeroth začnú schádzať Orkovia (hrozní nepriatelia), ocitne sa vo vojne. Orkovia sú medzi sebou znepriatelení kvôli rasám. Spojí ich až nákaza, ktorá ich postupne všetkých ničí a zabíja.
Až ich vodca Gul´dan vytvorí za pomoci temných kúziel portál, cez ktorý môžu Orkovia prejsť do iného sveta a tam sa usadiť. Náhodou je to už spomínané kráľovstvo Azerotha jeho obyvatelia si svoju zem chránia zo všetkých síl. Zničujúci stret civilizácií sa však už nedá zastaviť, ale predsa existuje niekto, kto chce nájsť náhradné riešenie.
Svetová premiéra: 25.5.2016
Slovenská premiéra: 9.6.2016

Hľadá sa Dory

Do kín prichádza pokračovanie animovaného filmu Hľadá sa Nemo od tvorcov štúdia Disney Pixar pod názvom Hľadá sa Dory.
Dory žije spolu s Marlinom a Nemom na koralovom útese. Jedného dňa si však Dory spomenie, že kedysi dávno sa jej rodičia stratili a tak sa ich spolu s Nemom a Marlinom vyberie hľadať cez celý oceán až do Morského akvária v Kalifornii. Dory pri hľadaní svojich rodičov stretne troch svojských obyvateľov morského akvária-chobotnicu Hanka, bielu veľrybu Bailey a krátkozrakú rybu menom Nádej.
Dory spolu s jej priateľmi pri hľadaní zistí, že najdôležitejšia na svete je rodina a priatelia.
Svetová premiéra: 16.6.2016
Slovenská premiéra: 16.6.2016

Legenda o Tarzanovi

Ubehlo už veľa rokov čo Tarzan vymenil život v džungli za život bohatého Johna Claytona spolu so svojou manželkou Jane. Tento krát sa opäť vracia do Konga, vôbec však netuší, že sa ocitne v úlohe pašeráka v nebezpečnej pasci belgického kapitána Leona Roma. Ľudia, ktorí stoja za touto vražednou hrou ani len netušia s kým sa to zahrávajú.
Svetová premiéra: 30.6.2016
Slovenská premiéra: 7.7.2016

Doba ľadová: Mamutí tresk

V piatom pokračovaní jedného z najúspešnejších a najobľúbenejších animovaných filmov sa opäť stretávame so všetkými starými hrdinami a pribudne aj pár nových. Tak ako to už býva zvykom veveričiakScrat zasa spôsobí úplnú katastrofu. Scrata totiž neustála naháňačka za žaluďom vystrelí až do vesmíru, kde sa náhodne spustia udalosti, ktoré zmenia a ochromia celú ľadovú krajinu.
Všetci ju musia ihneď opustiť, aby sa zachránili a vydajú sa na cestu plnú vtipných okamihov a dobrodružstiev.
Svetová premiéra: 30.6.2016
Slovenská premiéra: 14.7.2016

Nezhasínaj!

Keď Rebecca vyrástla a odišla z domu, bola v nádeji, že svoj strach a obavy z detstva nechala v ňom. Keď bola teenegerka a v noci zhasla svetlo, nevedela, čo je realita a čo iba výmysel. V dnešnej dobe prežíva to isté jej brat Martin. Aj tento krát sa začala objavovať tajomná osoba, ktorá jej prepojená s jej mamou. Rebecca sa blíži k rozlúsknutiu pravdy, no musí byť veľmi opatrná, pretože akonáhle sa zhasnú svetlá, všetci sú v ohrození života.
Svetová premiéra: 21.7.2016
Slovenská premiéra: 21.7.2016

Krotitelia duchov

Po 30 rokoch prichádzajú opäť krotitelia duchov, aby sa mohli predstaviť súčasnej generácii. Režisér vo filme opäť zvolil prvky boja s nadprirodzenými bytosťami, ako v prvej filmovej sérii, ktorá bola veľmi obľúbená. Do hlavných i vedľajších úloh obsadil najlepších komediantov súčasnej doby.
Svetová premiéra: 14.7.2016
Slovenská premiéra: 28.7.2016

Smrtiaci príliv

V strhujúcom trileri sa Nancy vybrala sama surfovať na neďalekú pláž. Pri surfovaní ju napadne veľký biely žralok a ona sa ocitá sama a uväznená na mori iba kúsok od brehu. Síce ju od prežitia delí len 200 metrov, prekonanie tejto diaľky sa ukáže ako súboj dvoch vôlí.
Svetová premiéra: 22.6.2016
Slovenská premiéra: 18.8.2016

Star Trek: Do neznáma

Pasažieri hviezdnej lode U.S.S. Enterprise skúmajú doteraz neobjavené miesta vo vesmíre. Tu sa stretávajú so záhadným nepriateľom, ktorý vystaví seba, posádku lode aj celú Federáciu ťažkej skúške.
Svetová premiéra: 8.7.2016
Slovenská premiéra: 18.8.2016

Pripravila Katarína

Mohlo by zaujímať tiež:

Inzercia
Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu