ZN.SK
Eliška tána keleová vasilková

Jubileá Táni Keleovej Vasilkovej a špeciálna limitka knihy Eliška

Príležitosť jubileí sa rozhodlo vydavateľstvo IKAR osláviť naozaj zaujímavým prevedením knihy Eliška, ktorá vychádza v špeciálnom dizajne…

Známa slovenská autorka Tána keleová Vasilková oslavuje životné jubileum a zároveň aj 40. vydanú knihu. Takúto príležitosť sa rozhodlo vydavateľstvo IKAR osláviť naozaj zaujímavým prevedením knihy Eliška, ktorá vychádza v špeciálnom dizajne a s niečím navyše. Kniha, ktorá bude cenným kúskom pre nadšencov limitovaných zberateľských kúskov, si totiž prídu na svoje hneď 3x.

Eliška tána keleová vasilková

Špeciálna limitovaná kniha k tej klasickej

Dňa 9. apríla vychádza klasická kniha s príbehom s názvom Eliška. Súčasne však vychádza aj jej zaujímavá verzia, ktorej obálku si môžeme všimnúť ako celkom odlišnú. Pritom obe majú niečo spoločné. Limitovaná drahšia verzia knihy je totiž presne tým obrázkom, ktorý má klasická verzia knihy na stojane ako na plátne. Limitovaná edícia knihy je teda tým obrazom, ktorý na stojane vidieť v klasickej knihe. Zaujímavé prepojenie pritom nie je jediným rozdielom.

Limitovaná kniha totiž vychádza v špeciálnom dizajne s farebnou oriezkou a každý jeden výtlačok je pritom číslovaný. To všetko do tretice tvorí knihu, ktorá sa o pár týždňov dostane do rúk samotnej autorky a celý limitovaný náklad pre čitateľov a zákazníkov vlastnoručne podpíše. Kniha v tejto zberateľsky zaujímavej verzii sa objaví len v obmedzenom počte kusov u vybraných predajcov.

Aktuálne je to:

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu