Cuky a Luky pokrstili knihu plnú zábavy a vlastných skečov - Zaujímavé novinky ZN.SK

Cuky a Luky pokrstili knihu plnú zábavy a vlastných skečov

Cuky a Luky, slávna televízna dvojica zo skečšou Kredenc, krstili svoju vlastnú knihu. Plná vlastných scénok a hlášok sa strieda s aktívnejšou časťou. Kniha, ktorá aktívne zapája svojho čitateľa, či skôr čitateľku do rôznych aktivít, infantilných srandičiek, aj kreatívnych úloh, zaujme fanúšikov slávnej dvojky, ale tiež pokojne len nadšenca pre zábavu, lúštenie a plnenie rôznych úloh. Knižná novinka je od dnes prezentovaná aj v televízií Markíza medzi programami.

Cuky Luky krst knihy

Na samotnom krste v kníhkupectve na Poštovej ulici v Bratislave 8. novembra odhalili Petra Polnišová a Zuzana Šebová, predstaviteľky dvojice Cuky a Luky, pozadie vzniku vlastných skečov. Spomenuli na tie najznámejšie a poodhalili aj niečo viac o vzniku knižky. Ich kreatívnu a zábavnú podobu mali na starosti trojica Dzive. Tri kreatívne grafičky knižke dodali zábavnú formu. Kým na jednej strane čitateľ nájde scénky zo skeč šou s niekoľkými vetami, na zrkadlovej strane nájde hry a zábavu. Knižka je tak podobná na iné podobné aktívne knižky, ako je napríklad populárna Odviaž sa a mnoho iných kníh známych aj z nášho detstva. Večerom sprevádzal moderátor Boris Pršo.

Cuky Luky krst knihy

Film Cuky Luky

Cuky Luky tiež priblížili niečo viac o prípravách filmu, ktorý má na starosti Dano Dangl. Poodhalili najmä termín, o ktorom sa zatiaľ hovorí ako termíne uvedenia filmu do kín. Vyzerá to tak, že by sme sa mohli filmu dočkať už v apríli 2017. Kniha je v predaji na Bux.sk

Ohodnoťte článok post
Mohlo by zaujímať tiež:
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.