Celé české filmy na Youtube od Vorel film sú online aj s bonusmi - Zaujímavé novinky ZN.SK

Celé české filmy na Youtube od Vorel film sú online aj s bonusmi

Nie je vôbec zvykom, že filmový producent, tvorca, režisér, alebo filmové štúdio zverejní všetky svoje filmy na internete. Jeden príklad ale dnes prinášame. České filmové štúdio VOREL film sa nepovažuje za veľké. Má  však za sebou viacero filmov. Má vlastnú strižňu, techniku, známe mená spájajúce s ich značkou.

online filmy Vejška

foto: VOREL film, Vejška

Vorel film ponúka online sledovanie zadarmo

Fimové štúdio režiséra Tomáša Vorela už vyprodukovalo niekoľko známych filmov. Všetky sú už nejaký čas k dispozícií bez obmedzení na videoportáli Youtube.  Neponúkne pritom len filmy, ale aj ich verzie s anglickými titulkami a zároveň dodatočný materiál. Soundtracky, ukážky, aj rôzne bonusové materiály… to všetko je online. S občasnou reklamou si môžete pozrieť napríklad Gympl, Vejška, Kouř, Pražská pětka, Skřítek, Cesta do lesa, Cesta z města, Ulovit miliardáře, Instalatér z Tuchlovic.

Odkaz na kanál:  https://www.youtube.com/channel/UCjgMFaRlHB5FYh-fogBKz1g

Instalater z Tuchlovic

Vejška

Gympl

Cesta z města

Cesta do lesa

Ulovit miliardáře

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Balíček a zahraničná pošta
Zásielky zo zahraničia zadržané na colnici? Čo robiť?

Temné tajomstvá
Recenzia knihy: Temné tajomstvá, napínavé severské krimi

Vesmírne misie, NASA
Zoznam všetkých misií vesmírnej agentúry NASA doteraz

Zavrieť