ZN.SK
Auto nakladač a zlé parkovanie

Britský farmár radikálne vyriešil parkovanie turistu, vyhodil mu auto

Problém s vodičmi, ktorí prichádzali do jeho okolia sa majiteľ pozemku v britskom grófske Dunham pri meste Barnard Castle, vyriešil radikálne

Anglický farmár sa s parkujúcimi turistami vysporiadal po svojom a v hlavnej úlohe bolo „parkovanie“. Problém s vodičmi, ktorí prichádzali do jeho okolia, sa majiteľ pozemku v britskom grófske Dunham pri meste Barnard Castle, rozhodol riešiť radikálne. Naštartoval nakladač sena, aký mnohí poznáme zo zahraničných fariem s dobytkom, alebo hry Farming Simulator. Vidlicou naložil auto a chcel ho posunúť. Jeho rozzúrený majiteľ odmietal preparkovať a s autom odísť. Mladý, suverénny a bez trička trval na tom, že neodíde. Len čo začal kopať do nakladača, farmár zdvihol vidlicu a auto sa ocitlo na streche.

Auto nakladač a zlé parkovanie

Radikálne riešenie pre parkovanie drzého turistu

Celú udalosť zachytil na mobil niekto ďalší s dobrým výhľadom. Len čo auto farmárovi z vidlice padlo na zem, potlačil ho ešte ďalej na cestu, čo najďalej od vstupných priestorov. Video ďalší priebeh už nezachycuje, no je jasné, že aj samotný farmár môže mať za poškodenie veci, alebo ohrozenie zdravia arogantného muža, problémy so zákonom. Na záver ho totiž vidlicou ohrozil, hoci mohlo ísť o náhodu a len pripletenie muža do cesty. Ťažko povedať, či je vôbec bezpečné byť v blízkosti nakladača a kto je do akej miery vinník… keď ľuďmi lomcuje hnev a emócie.

Nevhodné parkovanie, respektíve parkovanie bezohľadné poznáme aj z našich končín. Riešenie, aké si zvolil farmár z Británie je však radikálne. Nepoznáme zákony v Britániii a ani rýchlosť a ochotu s akou tam riešia priestupky. Najmä parkovanie nemusí byť z pohľadu polície dôvod na odťah a zbavenie sa prekážky. Ide však o jeden viacerých príkladov vo svete, kde sa s bezohľadnosťou iných vysporiadajú ľudia po svojom… a s následkami.

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu