Bestseller Dobré dievča od autorky Mary Kubica vychádza už aj u nás

Bestseller Dobré dievča od autorky Mary Kubica vychádza už aj u nás

Americká spisovateľka Mary Kubica momentálne patrí medzi výrazne úspešné. Má za sebou päť kníh, kým na Slovensku sa teraz objavuje prvá. Dobré dievča zaujalo americké čitateľské publikum a zasiahlo tiež viacero krajín sveta. Trvalo nejaký čas, než sme sa dostali k slovenskej podobe Dobrého dievčaťa, trileru o únose dievčaťa, ktorý je písaný v dvoch časových rovinách. Pred a po únose, z ktorého si nič nepamätá.

Mary Kubica, dobré dievča

Mary Kubica, ktorej starí rodičia pochádzajú z obcí v okrese Nové Mesto nad Váhom, žije v Chicagu. V minulosti už navštívila svoju vzdialenú rodinu, ako aj obce, odkiaľ sú jej korene. Dokonca sa ku koreňom hlási, čo je potešujúce najmä pre nás, ak tak radi “zbierame” osobnosti so slovenskými koreňmi. Po prvý krát sa Dobré dievča objavuje v predaji práve dnes, 6. novembra 2019.

Bibliotéka v Inchebe, ako nákupná príležitosť

Kníhkupectvá po celkom Slovensku samozrejme budú mať rovnako rýchlo novinku na svojich pultoch vďaka distribučnej sieti. Ak však budete mieriť na knižný veľtrh Bibliotéka, ktorý sa práve od 7. novembra spúšťa pre verejnosť v bratislavskej Inchebe, zamierte do stánku IKAR, ktorý je tradične najväčším predajným stánkom veľtrhu. Práve tam nájdete knižnú novinku Dobré dievča, ako súčasť vystavených kníh pri príležitosti projektu KNIŽNÝ KOMPAS. Vydavateľom tejto knihy je Slovenský spisovateľ, a.s.

Krstný otec za úžasnú cenu
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Secesia v architektúre
Secesia: umelecký sloh v architektúre a charakteristika

mobilný telefón
Mobil hlási napadnutie vírusom? Možno sa vás snažia oklamať!

Bohovia Egypta
Recenzia: Bohovia Egypta plný egyptskej mytológie s dabingom

Zavrieť