ZN.SK
American Truck Simulator

Zahrajte sa na kamionistu, ide American Truck Simulator

Hra American Truck Simulator vám otvorí svet kamiónovej dopravy v širšom okolí San Francisca a Los Angeles. Uvidíte tak mnohé známe miesta, trasy a aj nejaké tie známe scenérie z oboch slávnych miest amerického západu…

Svet kamiónovej dopravy je lákavý pre všetky generácie. Kým niekomu sa splní a zničí si zadnicu stovkami tisíc najazdených kilometrov, vidí aspoň poriadny kus sveta a pozná Európu tak, ako len tých niekoľko odolných chlapov. Pred pár rokmi, keď herní vývojári zo štúdia SCS Software vytvorili hru 18 Wheels of Steel, možno ani netušili, že neskôr po úspešnom Euro Truck Simulator sa opäť vrátia do Ameriky. Hra American Truck Simulator vám otvorí svet kamiónovej dopravy v širšom okolí San Francisca a Los Angeles. Uvidíte tak mnohé známe miesta, trasy a aj nejaké tie známe scenérie z oboch slávnych miest amerického západu, Kalifornie.

American Truck Simulator

Počítačová hra s tou pravou Amerikou na cestách

Amerika nie je v takejto hre pre srandu králikov. Veď tie najslávnejšie a najlegendárnejšie ťahače, ktoré sa sem tam objavili aj v nejakom filme, alebo pózovali fotografom a sporo odetým dievčatám na mnohých kalendároch, sú naozaj reálne sériovo vyrábané vozidlá. A mnohé dodnes križujú americké cesty. S mohutnou silou, výkonom a samozrejme výdržou sa aj v tejto hre budete môcť stretnúť s ikonickými miestami, obdivovateľnými cez okno vodičovej kabíny. Alebo pri pohľade z hora. Tradične si totiž ako hráč tejto hry a vôbec žánru kamiónových simulátorov môžete vybrať pohľad z kabíny, z boku, alebo z hora nad kamiónom, pričom máte všetko dianie stále pod kontrolou.

Od vás ako hráča bude hra chcieť jediné. Ponúknuť premyslený herný zážitok, jazdy z bodu A do bodu B so všetkým, čo tento žáner robí tak úspešným a žiadaným. Hráč môže budovať svoje schopnosti, oprávnenia na jazdu so špeciálnym tovarom, vylepšovať vozový park a kde tam peniaze minúť aj na nejaké skrášlenie. American Truck Simulator je už dnes očakávaným herným titulom, minimálne u všetkých tých, komu učarovala kamiónová doprava, alebo by len radi do nej trochu fušovali, hoci len z pohodlia vlastného domu, počítača alebo notebooku.

Aktualizácia: V roku 2017 prišla do predaja špeciálna Zlatá edícia hry. Jej obsahom je mimo Kalifornie aj Nevada, Nové Mexiko a Nevada. Ide tak o pomerne rozsiahlu oblasť, ktorú môžete križovať kamiónmi po východnom pobreží. K tomu je nutné pripočítať ešte tri DLC balíčky s rozšíreniami a doplnkami. Edícia zaujímavá, bohatá a jednoducho tá, ktorej nič z doteraz oficiálneho vydaného obsahu nechýba. Viac v článku na slovenciny.com.

Jedno z posledných videí pred vydaním

Najnovšie video priamo od vývojárov zachytáva zatiaľ ešte nevydanú, no vyladenú hru v rámci testovania. Odhaľuje tak niečo z ovládacích prvkov, vzhľadu a práce s ovládaním.

Herná novinka už od februára

Na dňa 3. februára je naplánované oficiálne vydanie hry. Na pultoch predajní by sa tak mal vďaka predzásobeniu objaviť práve v tento deň. České titulky prekladajú celú hru do češtiny. Informácie o hre prináša aj blog jej českých vývojárov na http://blog.scssoft.com

 

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu