ZN.SK
Ako sa stať Zlatokopom

Ako sa stať Zlatokopom, bláznivá letná komédia už 13. júla

Zlatokop, to bude nepochybne „samec“ od Zlatokopky. To, že nejde vôbec o ojedinelé „zamestnanie“ vás presvedčí filmová novinka, akú ste nečakali.

Zlatokop, to bude nepochybne „samec“ od Zlatokopky. To, že nejde vôbec o ojedinelé „zamestnanie“ vás presvedčí filmová novinka, akú ste nečakali. 13. júla sa v slovenských kinách objaví bláznivá komédia o Zlatokopovi a jeho bohatom živote v priazni bohatých paničiek… do chvíle, než ho ako starého nahradí mladší model. Príbeh o tom, ako sa človek bez akýchkoľvek skúseností odrazu snaží existovať v reálnom svete.

Ako sa stať Zlatokopom

Niečo ale o živote vie, aj keď ide o trochu iný svet, než žije bežný človek a aj preto sa bude divák baviť. Najmä preto, že obeťou jeho odovzdávania životných skúseností je je jeho malý synovec Hector… teda Hugo. Príležitosť na pobavenie v kinách v pôvodnom znení s titulkami už o pár dní, no pred tým ešte malá ochutnávka v podobe traileru.

Ako sa stať Zlatokopom

  • Obsadenie:
    V hlavnej úlohe Eugenio Derberz, úspešný mexický producent tentoraz v úlohe milovníka Maxima, Salma Hayek, Raquel Welch, Kristen Bell a Rob Lowe.
  • V kinách už od 13. júla
  • Do kín prináša Bontonfilm, a.s.
Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu