Ako sa stať Zlatokopom, bláznivá letná komédia už 13. júla - ZN.SK

Ako sa stať Zlatokopom, bláznivá letná komédia už 13. júla

Zlatokop, to bude nepochybne “samec” od Zlatokopky. To, že nejde vôbec o ojedinelé „zamestnanie“ vás presvedčí filmová novinka, akú ste nečakali. 13. júla sa v slovenských kinách objaví bláznivá komédia o Zlatokopovi a jeho bohatom živote v priazni bohatých paničiek… do chvíle, než ho ako starého nahradí mladší model. Príbeh o tom, ako sa človek bez akýchkoľvek skúseností odrazu snaží existovať v reálnom svete.

Ako sa stať Zlatokopom

Niečo ale o živote vie, aj keď ide o trochu iný svet, než žije bežný človek a aj preto sa bude divák baviť. Najmä preto, že obeťou jeho odovzdávania životných skúseností je je jeho malý synovec Hector… teda Hugo. Príležitosť na pobavenie v kinách v pôvodnom znení s titulkami už o pár dní, no pred tým ešte malá ochutnávka v podobe traileru.

Ako sa stať Zlatokopom

  • Obsadenie:
    V hlavnej úlohe Eugenio Derberz, úspešný mexický producent tentoraz v úlohe milovníka Maxima, Salma Hayek, Raquel Welch, Kristen Bell a Rob Lowe.
  • V kinách už od 13. júla
  • Do kín prináša Bontonfilm, a.s.
Ako sa stať Zlatokopom, bláznivá letná komédia už 13. júla
Ohodnoť tento článok
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Inside out Disney
Rozprávka V hlave v hernej podobe v Disney Infinity 3.0

Antistresové maľovanky
Antistresové maľovanky pre dospelých sú hitom, až príliš

Kulinár, kuchár, gastronómia
Slovenské portály o varení a vôbec o gastronómii

Zavrieť