Žena vyhrala jackpot. Stavila si na čísla zo svojho sna - ZN.SK

Žena vyhrala jackpot. Stavila si na čísla zo svojho sna

Kanaďanka menom Olga Beno vyhrala 5 366 704 kanadských dolárov. Stavila si v lotérii na čísla, ktoré sa jej snívali v roku 1989 a odvtedy stavila na tieto čísla vždy, keď mala možnosť. Vytrvalosť a nemalé čiastky, ktoré za tie roky investovala, sa však vyplatili až po neuveriteľných 28 rokoch. Dá sa povedať, že peniaze vyhrala v tú najlepšiu možnú dobu. Pred pár rokmi jej zistili rakovinu a musela predať dom, aby mohla uhradiť nákladnú liečbu. Po čase sa jej podarilo zvíťaziť a vyliečiť sa, hoci vyhliadky na liečbu v pokročilom štádiu mala veľmi slabé.

Olga Beno vyhrala v lotérii

S takouto výhrou však v tejto chvíli môže premýšľať nie len nad vychutnávaním si života a vynahradením času, či investície aj blízkej rodiny, ktorá jej pomáhala chorobu poraziť. Výhra v takejto výške jej umožní kúpiť si celkom iný dom s celkom inou úrovňou komfortu, než na ktorý bola zvyknutá.

Foto: Atlantic Lottery

Žena vyhrala jackpot. Stavila si na čísla zo svojho sna
Ohodnoť tento článok
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Srdcový infarkt
Príznaky infarktu: ako rozoznať srdcový infarkt a rýchla pomoc

Game of thrones
Game of Thrones: Hra o tróny v šiestej sérii bez vyzrádzačov

elektrobicykle a turistika
E-bike ako elektrický bicykel, ďalší level bicyklovania

Zavrieť