ZN.SK
Darčeky na Vianoce

Ako zabaliť darček pod stromček a neurobiť to obyčajne?

Pod stromčekom sa to u niekoho bude hemžiť darčekmi, u niekoho menej. Ich balenie si vieme skrátiť. Ale ako zabaliť darček originálne? Chce to odvahu a nápad.

Pod vianočným stromčekom sa to u niekoho bude hemžiť darčekmi, u niekoho menej. Ich balenie si vieme odbiť umiestnením do peknej škatule, nalepením mašle na pôvodné balenie, alebo hodením do peknej tašky. Aj takto si to vieme skrátiť na čo najmenej práce. Ak sa ale poctivo venujete baleniu darčekov bežným baliacim papierom a nestačí vám to, ide to aj viac kreatívnejšie.

Darčeky na Vianoce

Ako zabaliť darček inak?

Nový zaužívaný pojem DIY, ktorý znamená Do it yourself – Urob si sám, je len nový názov pre niečo, čo poznáme odjakživa. Akurát to DIY je heslo a hashtag modernej doby. Každý kreatívny človek vie prísť na spôsob, ktorý je originálny a zaujímavý. Zabaliť darčeky sa tak dá v podstate do čohokoľvek a na človeku závisí, ako to bude vyzerať. Spojili sme niekoľko inšpiratívnych videí, ktoré majú najmä inšpirovať. Videami nikto nechce povedať, že nemáte fantáziu, no správne nakopnúť nemusí byť zlé. Nie všetky darčeky od vás musia byť jedinečné. Zabaľte inak hlavne ten najväčší a najdôležitejší darček. Urobte to pre niektorý z nasledovných dôvodov:

  • Prekvapiť niečím, s čím obdarovaný nepočíta
  • Prekvapiť niečím, čo doteraz možno ani nevideli
  • Upozorniť, že ten darček má ísť ako „to najlepšie nakoniec“
  • Urobiť z rozbaľovania zážitok, alebo len neobyčajnú udalosť

Inšpiratívne videá:

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu