ZN.SK
krádež auta

Ukradnuté auto so spiacim majiteľom

Po tom, čo strávil Justin Koerner z USA celú noc s priateľmi, šiel si zdriemnuť na zadné sedadlo svojho auta. Čo sa dialo ďalej, považoval spočiatku za živý sen.

Po tom, čo strávil Justin Koerner z USA celú noc s priateľmi, šiel si zdriemnuť na zadné sedadlo svojho auta. Čo sa dialo ďalej, považoval spočiatku za živý sen. Do vozidla nastúpili zlodeji, ktorí auto ukradli, bez toho aby si spiaceho majiteľa všimli.

krádež auta

foto: ilustračné

Nebol to sen…

Že nešlo o sen, Koerner spoznal až vtedy, keď sa prebudil v nabúranom aute na celkom inom mieste. O celej udalosti, ktorá sa odohrala v nedeľu ráno v meste Newark v štáte Delaware, najskôr policajti pochybovali. Koernera dokonca podozrievali, že si celú udalosť vymyslel a svoje auto nabúral sám. Musel sa podrobiť aj skúške na alkohol, ktorá bola samozrejme negatívna.

„Zrazu som sa prebudil v nabúranom aute a uvedomil si, že to nebol sen,“ vyjadril sa k celej situácii samotný Justin Koerner. Až keď sa k policajtom dostali zábery z jednej bezpečnostnej kamery, na ktorých je vidieť, ako skutočne z auta po nabúraní vyskočili neznámi páchatelia, začali prípad vyšetrovať ako krádež auta.

Po páchateľoch sa stále pátra

Koerner situáciu opísal len veľmi stručne. Vraj mal divný sen, že dvaja ľudia nastúpili k nemu do auta a išli s ním preč. Zrazu sa prebudil a uvedomil si, že to bola realita. Policajti následne potvrdili, že páchatelia auto ukradli aj s majiteľom, keď si všimli, že niekto vzadu spí, zľakli sa a utiekli. Auto skončilo na nabúrané na trávniku. Teraz polícia hľadá svedkov celej udalosti a pátra po podozrivých osobách, ktoré zachytila ​​kamera umiestnená na jednom z okolitých domov. Zábery však zatiaľ polícia kvôli prebiehajúcemu vyšetrovaniu nezverejnila.

Mohlo by zaujímať tiež:

Lucia

Lucia
Absolventka štúdia marketingovej komunikácie, momentálne žijúca v zahraničí s obrovskou vášňou pre cestovanie, nové zážitky a dobré jedlo. K príležitosti písať sa dostala pred pár rokmi v zn.sk. Je to pre ňu relax a zodpovednosť zároveň.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu