Ukradnuté auto so spiacim majiteľom - ZN.SK

Ukradnuté auto so spiacim majiteľom

Po tom, čo strávil Justin Koerner z USA celú noc s priateľmi, šiel si zdriemnuť na zadné sedadlo svojho auta. Čo sa dialo ďalej, považoval spočiatku za živý sen. Do vozidla nastúpili zlodeji, ktorí auto ukradli, bez toho aby si spiaceho majiteľa všimli.

krádež auta

foto: ilustračné

Nebol to sen…

Že nešlo o sen, Koerner spoznal až vtedy, keď sa prebudil v nabúranom aute na celkom inom mieste. O celej udalosti, ktorá sa odohrala v nedeľu ráno v meste Newark v štáte Delaware, najskôr policajti pochybovali. Koernera dokonca podozrievali, že si celú udalosť vymyslel a svoje auto nabúral sám. Musel sa podrobiť aj skúške na alkohol, ktorá bola samozrejme negatívna.

“Zrazu som sa prebudil v nabúranom aute a uvedomil si, že to nebol sen,” vyjadril sa k celej situácii samotný Justin Koerner. Až keď sa k policajtom dostali zábery z jednej bezpečnostnej kamery, na ktorých je vidieť, ako skutočne z auta po nabúraní vyskočili neznámi páchatelia, začali prípad vyšetrovať ako krádež auta.

Po páchateľoch sa stále pátra

Koerner situáciu opísal len veľmi stručne. Vraj mal divný sen, že dvaja ľudia nastúpili k nemu do auta a išli s ním preč. Zrazu sa prebudil a uvedomil si, že to bola realita. Policajti následne potvrdili, že páchatelia auto ukradli aj s majiteľom, keď si všimli, že niekto vzadu spí, zľakli sa a utiekli. Auto skončilo na nabúrané na trávniku. Teraz polícia hľadá svedkov celej udalosti a pátra po podozrivých osobách, ktoré zachytila ​​kamera umiestnená na jednom z okolitých domov. Zábery však zatiaľ polícia kvôli prebiehajúcemu vyšetrovaniu nezverejnila.

Ohodnoť tento článok
Lucia
Lucia Som študentkou marketingovej komunikácie, písanie ma bavilo už od mala. Rada cestujem, čítam knihy, milujem zábavu a dobré jedlo.
Viac:
Tacos, mexický štýl
Taco Bell – americký fast food s mexickou príchuťou

mimi a líza
Medzinárodný filmový festival Bratislava inšpiruje aj pomáha. MFF Bratislava už po 20. krát

Kniha a ilustračná snímka
Kvíz: Ako dobre poznáš miesta zo známych kníh?

Zavrieť