ZN.SK
Záhradný domček

Uhádnete, čo sa ukrýva v tomto záhradnom domčeku?

Záhradný domček veľký 2,8×3,6 metrov s takýmto vzhľadom vás možno na prvý pohľad ani nezaujme. Vo vnútri však pôjde milovník zábavy a hier naozaj do kolien.

Záhradný domček veľký 2,8×3,6 metrov s takýmto vzhľadom vás možno na prvý pohľad ani nezaujme. Kosačka, rýľ, lopata, hadice, bordel, či schovaný grill. Asi niečo z toho by ste očakávali ako prvé, k čomu tento domček poslúži. Opak je pravdou. V britskom Bedforde si môžete zakúpiť výstavbu svojho vlastného kráľovstva zábavy.

Záhradný domček

Nenápadný malý drevený domček bez okien má len jedny dvere, tepelnú izoláciu, no hlavne vlastné kinosedenie, projektor s plátnom a všetku potrebnú kabeláž na pripojenie napríklad aj hernej konzoly a plnohodnotné hranie vo vlastnom súkromnom minikine. Už pri pohľade na astmosféru tohto miesta je jasné, že skutočný maniak na filmy a hry toto nemôže považovať za nič iné, ako vyslovene kráľovstvo. Samozrejmosťou je 5.1 zvuk a 3D Blu-ray prehrávač.

Záhradný domček ako kino

Záhradný domček ako kino

Záhradný domček ako kino

Dnes už ako spoločnosť The Torii Cinema co. s originálnym podnikateľským plánom pochádzajúca z Bedfordu má úspech. Nie len že vďaka médiám a popularite myšlienky dokázal Ashley Years so svojim pôvodne súkromným nápadom zaujať, zároveň inšpiruje, pretože nad podobným maskovaním vlastného súkromného kina už uvažujem aj ja. Musíme uznať, zmestí sa do celej ministavby naozaj veľa. Snímky vo vnútri na fotografiách na objektívoch typu Fish-eye / rybie oko vzbudzujú dojem, že ide o naozaj veľký rozsah vnútorného priestoru.

Pozrite si Facebook staviteľov: https://www.facebook.com/ToriiCinemas

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu