Čo s deťmi počas nákupov? Nechajte ich šantiť vo VIVO! Bratislava

Čo s deťmi počas nákupov? Nechajte ich šantiť vo VIVO! Bratislava

Spojte príjemné s užitočným a príďte so svojimi ratolesťami zažiť deň plný zábavy a lákavých odmien! Nákupné centrum VIVO! Bratislava si pre deti každého veku pripravilo na sobotu 14. augusta kopec atrakcií aj so zaujímavými darčekmi. S odmenou navyše odídu aj dospelí. Za nákup nad 30 € získate v tento deň našu darčekovú kartu v hodnote až do 100 €. Na čo sa ešte môžete tešiť? 

VIVO Bratislava

Prázdniny sú v plnom prúde a VIVO! Bratislava si pre vás a vaše ratolesti pripravilo deň plný zábavy a prekvapení. Tešiť sa môžete na množstvo atraktívnych stanovíšť, DJ-a, sladký bar,  hrady na skákanie po celý deň a množstvo darčekov. Pre dospelých sa bude tento deň takisto niesť v duchu štedrých odmien. Tí, ktorí vo VIVO! nakúpia nad 30 €, dostanú darčekovú kartu v hodnote od 10 € do 100 €. Navyše sa môžete so svojimi ratolesťami zapojiť do hľadania pokladu a vyhrať jednu z desiatich skvelých cien.

Čakajú na vás aktivity od výmyslu sveta:

DOPRAVNÉ IHRISKO

Pre všetky deti, ktoré milujú pohyb a radi sa vozia na všetkom možnom, bude na streche nákupného centra postavené dopravné ihrisko, kde sa nie len zabavia, ale aj niečo nové naučia. Nebudú chýbať dopravné značky, kolobežky, odrážadlá a samozrejme užitočné informácie o cestnej premávke či pravidlách pre chodcov.

MATTEL ZÓNA

Deti a hračky, to je jednoducho neodmysliteľná kombinácia. V pripravovanej MATTEL zóne si na svoje prídu chlapci aj dievčatá. Čaká na nich špeciálne Hot Wheels a Barbie mestečko, v ktorých deti zaručene stratia pojem o čase a vy si zatiaľ môžete v kľude nakúpiť či vybaviť všetko potrebné. K dispozícii tu budú mať aj stany či chill zónu, ak budú potrebovať doplniť trochu energie.

SÚŤAŽNÁ DRÁHA

A o čom by to bolo, keby deti nemohli súťažiť? Na našej súťažnej dráhe je pre všetkých malých aj veľkých návštevníkov pripravených 10 disciplín, v ktorých preveríme ich rýchlosť, obratnosť aj pamäť. Súťaživého ducha môžu ukázať napríklad pri behu školskou taškou, skladaní nadrozmerných puzzle či vešaní bielizne. Vedomosti im zase preverí súťaž v poskytovaní prvej pomoci, detský vodičský preukaz či test pamäti. Malí šikovníci si za odmenu odnesú pamätný diplom, ale aj rôzne darčeky.

V komunitnom nákupnom centre VIVO! Bratislava môžete nakupovať bezpečne, keďže sú dodržiavané všetky prísne hygienické opatrenia. Starostlivo dezinfikované sú nielen samotné priestory nákupného centra, ale aj sociálne zariadenia, food court a predajne na dennej báze.

Tešíme sa na vás už 14. augusta vo VIVO! Bratislava.

Viac informácií nájdete na web stránke https://vivo-shopping.com/sk/bratislava a na FB stránke VIVO! Bratislava.

O VIVO! Bratislava

VIVO! je úspešná značka nákupných centier spoločnosti IMMOFINANZ pôsobiacej v oblasti komerčných nehnuteľností. Tento koncept bol navrhnutý pre mestá so zásahovou oblasťou najmenej 200 000 obyvateľov. VIVO! sa vyznačuje atraktívnou ponukou nájomcov, vrátane silných medzinárodných značiek, a ponukou zameranou na celú rodinu. Portfólio VIVO! sa v súčasnosti skladá z desiatich nákupných centier s prenajímateľnou plochou o veľkosti viac než 310 000 m2, z ktorých sa štyri nachádzajú v Poľsku, štyri v Rumunsku a po jednom v Českej republike a na Slovensku Viac informácií nájdete na: https://vivo-shopping.com


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.