ZN.SK
Fifty Shades of Darker

Päťdesiat odtieňov temnoty má premiéru vo februári 2017

Pokračovanie sfilmovanej trilógie Päťdesiat odtieňov sivej ako Päťdesiat odtieňov temnoty sa do kín dostane vo februári 2017.

Pokračovanie sfilmovanej knižnej trilógie Päťdesiat odtieňov sivej sa do kín dostane vo februári 2017. Pozrieť si Päťdesiat odtieňov temnoty (Fifty Shades of Darker) budeme môcť na Valentína. Zrejme aby mohli kiná zaplniť práve mladí a možno aj zaľúbení. Pre úspech knižnej trilógie je tak viac menej zaručený aj úspech filmovej verzie príbehu o popoluške a princovi. Ten pritom miestami až prehnane tají akési temné tajomstvo.

Fifty Shades of Darker - Päťdesiat odtieňov temnoty

Pôvodná dvojica a stále zvláštny vzťah

Boháč Christian (Jamie Dornan) a študentka Anastasia (Dakota Johnson, dcéra Melanie Griffit) sa tak opäť stretnú v ešte vášnivejšom objatí a spojení a znova vo víre rozchodov a zmierení. Je pravdepodobné, že sa podarí stihnúť aj plán vypustiť do sveta aj tretí film rovnako tak na Valentína, či skôr pred ním. Očakávať ho môžeme vo februári 2018, alebo až v roku 2019? Už prvý diel sa totiž dočkal premiéry vo februári minulého roku.

Kniha, film, či prvý diel

Prvý diel vyvolal rôzne reakcie. Nadšené, aj negatívnu kritiku. Rozprával však príbeh o nesmelej dievčine, ktorá sa len náhodou dostala namiesto kamarátky k boháčovi Christianovi. Malo ísť len o rozhovor do školského časopisu. Jemu však na nej pripadalo niečo zvláštne, čo chcel mať len pre seba. Tak sa z niečoho nemožného predsa len stalo, niečo, čo sa mohlo nazývať vzťahom. Nebyť zvláštnej dohody, ktorú uzatvoril Christian s Anastasiou. Tá robí knihu neprístupnou mladším ročníkom, hoci film nezachycuje toľko erotiky a je skôr potlačená niekde do úzadia.

Bulvár

Fanúšikmi knižných príbehov však nezostali prípravy zatiaľ ani jedného filmu ľahostajné. Ostro sledované nakrúcania sa stali aj vďaka obsadeniu a úlohám samotnej ústrednej dvojice. Krátko po nakrúcaní prvého dielu sa objavili informácie, že obaja herci sa z duše nenávidia a je pre nich naozaj ťažké spolu nakrúcať zamilované scény. Vzhľadom na iné medializované informácie je však otázne, či je to pravda. Tiež sa v bulvárnych plátkoch opakovali zvesti, že manželka Jamieho Dornana neznesie, ak by mal nakrúcať aj druhý diel. Údajne preto, že sa nehodlá o muža deliť. Úlohou bulváru je však kŕmiť verejnosť dohadmi, výmyslami a všetkým tým, čo môže udržať na žive tematiku filmu, či jas niekoho hviezdy. Potom je ťažké odlíšiť to, čo je pravda a čo nie.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu