Tehotnej Mexičanke sa neozýva budúci otecko, hľadá ho cez billboard

Tehotnej Mexičanke sa neozýva budúci otecko, hľadá ho cez billboard

Neznáma Mexičanka vyriešila zbabelý útek chlapa pred povinnosťami naozaj originálnym spôsobom. Po tom, čo zistila, že je tehotná, sa jej priateľ prestal ozývať, zmazal si ju na Facebooku a nedvíha jej telefón. Možno si myslel, že sa tým zbaví otcovstva, ale zrejme sa prepočítal. Muž menom Carlos Orozco sa nakoniec stal slávnym spôsobom, akým určite nechcel. Jeho fotografia a meno svieti v mexickom meste San Luis Potosí na veľkom billboarde nad križovatkou na ulici Mariano Jiméneze. Keďže všetky spôsoby kontaktu zlyhali, tento konkrétny sa nepochybne javí ako najistejší a najoriginálnejší.

Na billboarde doslova stálo vysvetlenie, prečo tento neobvyklý spôsob hľadania. Uvádza v ňom, že test bol pozitívny a je tehotná. Rovnako tak uvádza, že si ju muž zmazal z Facebooku a nedvíha telefón. Nakoniec zakončí všetok text podpisom, kde sa uvádza len ako kamarátka, keďže tak ju všade predstavoval. Zbabelý únik sa neodporúča a vynaliezavosť niektorých kreatívnych žien vie občas prilákať pozornosť médií aj sociálnych sietí.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.