ZN.SK
Testovanie lyží

Lyže sa dajú požičať zadarmo v rámci testovania noviniek

Pravidelní návštevníci lyžiarskych svahov sa už mohli stretnúť s rôznymi akciami, počas ktorých si mohli vyskúšať lyže – novinky. Niekoľko takýchto akcií sa plánuje aj do budúcna. Vieme kde a kedy.

Pravidelní návštevníci lyžiarskych svahov sa už mohli stretnúť s rôznymi akciami, počas ktorých si mohli vyskúšať novinky. V strede januára sa takáto akcia konala na mimoriadne populárnom stredisku Valčianska dolina. Každý jeden lyžiar, ktorý sa zastavil v stánku testovania lyží značky Elan si na hodinu mohol požičať lyže podľa svojho gusta. Význam akcie je jednoduchý.

Testovanie lyží

Ako inak sa dozviete o kvalitách lyží, ak ide o novinku s ktorou by ste inak neprišli do styku? Niet sa čomu diviť, keď si vyskúšate konkrétne lyže a očarujú vás, je vyššia pravdepodobnosť, že pri kúpe nových lyží sa rozhodnete pre tie, s ktorými máte dobré skúsenosti.

Testovacie lyžiarske akcie a bezplatné

Zúčastniť sa prieskumu názorov na nové polievky, čokolády a rôzne novinky má viacero výhod. Nielen plné brucho. Byť súčasťou „testovačky“ nových lyží znamená vyskúšanie lyží na svahu. Vaše lyžiarky, váš skipas, možno len staré lyže, alebo lyže, ktoré ste si len chceli požičať v požičovni. Hodina na nových lyžiach bez platenia, výmenou za dočasnú zálohu, vratnú zábezpeku, je fajn.

Testovanie lyží Elan, lyžiarsky svah

Je príležitosťou, kedy si môže lyžiar vyskúšať iný typ lyží, niečo iné. Prípadne si nechať poradiť, keďže testovanie prezentuje a viazanie lyží nastavuje odborne zdatný človek. A keď už lyže vyskúšate a vraciate, dajte vedieť váš názor. Tak aké boli? Stálo to za to? Presvedčili vás jej kvality, alebo skúsite niečo celkom iné?

Kde si ešte môžete užiť testovačky lyží Elan?
Predajca lyží TopSki.sk organizuje testovacie akcie na Orave a zopakuje ich aj vo Valčianskej doline.
Orava: Kubínska Hoľa – 7. Februára 2016
Orava: Kubínska Hoľa – 27. Február 2016
Turiec: Valčianska dolina – 20. a 21. Februára 2016

Testovanie lyží Elan, lyžiarsky svah
Foto: testovanie vo Valčianskej doline 17. januára.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu