ZN.SK
Smršť

Spustili predpredaj mysterióznej novinky Jozefa Kariku s názvom Smršť

Jozef Karika patrí medzi komerčne najúspešnejších slovenských spisovateľov súčasnosti. Najnovšie vydáva očakávaný mysteriózny román SMRŠŤ.

Zľavy na wellness pobyty

Jozef Karika patrí medzi komerčne najúspešnejších slovenských spisovateľov súčasnosti. Čitateľov zaujal mafiánskou tematikou, ale taktiež knihami s prvkami hororu, ktoré patria medzi najznámejšie nie len medzi čitateľmi trilerov, ale aj všeobecne medi pirátmi na internete, keďže práve Karika je najviac ilegálne šíreným autorom na Slovensku spolu s Dominikom Dánom už niekoľko rokov. Kniha, s ktorou prichádza práve dnes do otvoreného predpredaja, bude opäť jednou z tých, ktoré nebudú o mafii a boji vplyvu a peňazí, ale o napätí a strachu.

Smršť

Smršť: O halnom vetre v poľsko-slovenskom pohraničí

O takzvanom halnom vetre v Poľsku hovorí niekoľko legiend. Keď zafúka, stúpa kriminalita, agresivita, aj počet nehôd. Záhadný vietor a nebezpečne stúpajúce štatistiky zla sa však spájajú s konkrétnou cestou v Západných Tatrách. Lenže akú spojitosť má halný vietor a záhadná starena v pohrebných šatách, ktorá sa zjaví v noci v úplnej pustatine a pomaly sa približuje… ? Strašidelná predstava čo i len pre predstavu. Pred týmto veterným démonom len tak hrdinovia Karikovej novinky Smršť len tak neutečú. V knihe Priepasť autor využil záhadné miesto v Tatrách, kým v Trhline siahol po známej záhade známej ako tribečský štvoruholník.

Očakávaná predvianočná novinka, ktorá je už teraz istá ako veľký hit pre meno, ale aj tematiku a málo preskúmaný jav, je v predpredaji na

Vychádza v októbri, ako súčasť knižného projektu Knižný kompas, ktorý zaujal už minulý rok.

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu