Spustili predpredaj mysterióznej novinky Jozefa Kariku s názvom Smršť

Spustili predpredaj mysterióznej novinky Jozefa Kariku s názvom Smršť

Jozef Karika patrí medzi komerčne najúspešnejších slovenských spisovateľov súčasnosti. Čitateľov zaujal mafiánskou tematikou, ale taktiež knihami s prvkami hororu, ktoré patria medzi najznámejšie nie len medzi čitateľmi trilerov, ale aj všeobecne medi pirátmi na internete, keďže práve Karika je najviac ilegálne šíreným autorom na Slovensku spolu s Dominikom Dánom už niekoľko rokov. Kniha, s ktorou prichádza práve dnes do otvoreného predpredaja, bude opäť jednou z tých, ktoré nebudú o mafii a boji vplyvu a peňazí, ale o napätí a strachu.

Smršť

Smršť: O halnom vetre v poľsko-slovenskom pohraničí

O takzvanom halnom vetre v Poľsku hovorí niekoľko legiend. Keď zafúka, stúpa kriminalita, agresivita, aj počet nehôd. Záhadný vietor a nebezpečne stúpajúce štatistiky zla sa však spájajú s konkrétnou cestou v Západných Tatrách. Lenže akú spojitosť má halný vietor a záhadná starena v pohrebných šatách, ktorá sa zjaví v noci v úplnej pustatine a pomaly sa približuje… ? Strašidelná predstava čo i len pre predstavu. Pred týmto veterným démonom len tak hrdinovia Karikovej novinky Smršť len tak neutečú. V knihe Priepasť autor využil záhadné miesto v Tatrách, kým v Trhline siahol po známej záhade známej ako tribečský štvoruholník.

Očakávaná predvianočná novinka, ktorá je už teraz istá ako veľký hit pre meno, ale aj tematiku a málo preskúmaný jav, je v predpredaji na

Vychádza v októbri, ako súčasť knižného projektu Knižný kompas, ktorý zaujal už minulý rok.

Avatar
Roman Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.
Viac:
Turistika a cestovanie
Cestovanie na občiansky preukaz – krajiny, kde nepotrebujete pas

tretie pohlavie
K osloveniam Mr. a Ms. pribudne Mx. Objavilo sa tretie pohlavie?

Wellington Circle Moon
Auto s kostrou 22 rokov nezvestného muža našiel cez Google mapy

Zavrieť