ZN.SK
Dan Bilzerian fotografia Arménčan

Dan Bilzerian šokuje. Dostal arménske občianstvo a vstúpil do armády

Dan Bilzerian je internetovou celebritou. Milionár a úspešný gambler sa najviac zviditeľňuje na sociálnych sieťach. Na svojich fotografiách a videách sa prezentuje…

Zľavy na wellness pobyty

Dan Bilzerian je internetovou celebritou. Milionár a úspešný gambler sa najviac zviditeľňuje na sociálnych sieťach. Na svojich fotografiách a videách sa prezentuje s drahou bojovou technikou s ostrou muníciou, krásnymi babami, aj v luxuse. Miluje zbrane, veľa krát tak strieľa, prípadne necháva ťažké kalibre páliť prsnaté dievčatá, aby vynikli ich krivky… prsia a pod. Svojim arménskym menom však vždy odkazoval na arménsky pôvod. Naposledy šokoval s niečím, s čím zrejme nikto nepočítal.

V médiách jeho meno zarezonovalo aj pri strelcovi v Las Vegas, kedy bol na mieste a ako jeden z mála, vyrazil smerom k strelcovi. Posilnený túžbou byť priamo na mieste diania sa nechal nakrúcať pri každom kroku. Video vyvolalo zmiešané reakcie.

Dan Bilzerian získal arménske občianstvo

Američan, narodený v Tampe na Floride, Dan Bilzerian už nie je Američanom. Získal arménske občianstvo a v rovnaký deň vstúpil do arménskej armády. Urobil tak spolu s otcom Paulom a mladším bratom Adamom, úspešným hráčom pokru. Ich zámer bolo posilniť arménsku armádu, ale ako Američania by nemohli. Hoci sa veľmi k dôvodom nevyjadrujú, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o hrdosť na pôvod a snahu o posilnenie armády krajiny svojho pôvodu. Dan ako veľký nadšenec zbraní tak dostane zrejme mnoho príležitostí na ukojenie svojich chúťok.

Dan Bilzerian fotografia Arménčan

Fotka, ktorú zavesil ako prvú „arménsku“ zo svojho prvého arménskeho dňa.

Arménsko je pritom zaujímavou krajinou so zaujímavou históriou, kresťanstvom obklopeným islamom. Krajina ochudobnená o veľké územie, ktoré jej vzalo Turecko, ale aj ďalšie územia, pre ktoré sa sporí s Azerbajdžanom. O Arménsku sme už písali niekoľko zaujímavostí v tomto článku. Viac Arménčanov je vo svete mimo Arménska ako v Arménsku. Dôvodom migrácie boli najmä vojny a ničenie v ich krajine. Arméni sú však na svoj pôvod hrdí a radi sa k menu hlásia. O arménskom pôvode pritom počúvame aj pri Kardashiankach ale arménska krv koluje aj v žilách speváčky Cher.

Oficiálny facebook: https://www.facebook.com/danbilzerianofficial/

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu