ZN.SK
Prázdniny all exclusive

Bláznivá komédia Prázdniny all exclusive v kinách

23. júna sa do slovenských kín dostáva naozaj bláznivá vypečená francúzska komédia s exkluzívnou exotickou plnkou. Pred dovolenkovou sezónou priam ideálna ochutnávka mora a zábavy.

23. júna sa do slovenských kín dostáva naozaj bláznivá vypečená francúzska komédia s exkluzívnou exotickou plnkou. Pred dovolenkovou sezónou priam ideálna ochutnávka mora a zábavy. V prípade tejto komédie niekoľkonásobnej. Nasadnite aj vy na vlak plný humoru a šialených scén partie mladých ľudí, ktorí sú ako utrhnutí z reťaze.

Prázdniny all exclusive

Partia mladých ľudí zmizne bez stopy a to jediné, čo po nich nájdu je kamera na selfie tyči. To dôležité sa ukrýva v zázname na nej, ktorý odhalí neuveriteľné veci! Počínajúc likvidáciou obrovského pavúka v trenírkach a domorodým kmeňom prenasledujúcim babičku na elektrickom kolieskovom kresle končiac. Prázdninami all exclusive dostáva filmový žáner „Found Footage“ úplne nečakaný smer bláznivej zábavy. Nie, tu sa naozaj báť nebudete.

Prázdniny all exclusive

Prázdniny all exclusive

Ich výlet za adrenalínom a spoznávaním nakoniec vypálil celkom inak ako chceli. Spočiatku pri plánovaní dobrodružstva v Brazílii nepočítali s tým, že ich hostiteľ očakáva opatrovanie jeho mamičky a tak stará aktívna babička na elektrickom vozíčku ozvláštňuje túto energicky vyrovnanú, no mobilitou nie až tak vyrovnanú skupinku. Drzú babičku by ešte prežili. Ani dve sexy slečny, ktoré sa k nim pridajú, nie sú to najhoršie. Leňochod je dokonca roztomilý.Talent na vytváranie šialených situácií a problémov premení exotický raj na kôlničku na drevo skôr, než by si povedal Pelé. Tukan by mohol rozprávať!

Prázdniny all exclusive

Prázdniny all exclusive

V roli otca snúbenice hlavného hrdinu sa predstaví slávny komik Christian Clavier (Návštevníci, Čo sme komu urobili?, Astérix).

  • Premiéra: 23. jún 2016 aj rovno už s českým dabingom
  • Dĺžka: 93 min.
  • Réžia: Nicolas Benamou, Philippe Lacheau
  • Hrajú: Philippe Lacheau, Élodie Fontan, Christian Clavier, Alice David, Vincent Desagnat, Tarek Boudali, Julien Arruti, Charlotte Gabris

Trailer filmovej novinky:

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu