ZN.SK
Shopalike Black Friday

Na Shopalike spájajú na 15 Days of Black Friday až 240 obchodov

Black Friday 2019 sa blíži a to je dôvod na radosť! Sviatok nákupov, ktorý sa zrodil v USA, každý rok naberá na popularite aj v Európe. Shopalike aj tento rok…

Black Friday 2019 sa blíži a to je dôvod na radosť! Sviatok nákupov, ktorý sa zrodil v USA, každý rok naberá na popularite aj v Európe. Shopalike aj tento rok ponúkne možnosť ušetriť nejaké peniaze. Namiesto jedného dňa zliav budú výpredaje trvať 15 dní od 18. novembra až do 2. decembra 2019.

Shopalike Black Friday

Partnerské obchody Shopalike, ako napríklad Sizeer, eobuv alebo Reserved, ponúknu exkluzívne zľavy na oblečenie, doplnky či nábytok, ktoré budú od 18. novembra dostupné na Shopalike.sk. Práve tam je možné nahliadnuť súčasne do ponúk až 240 obchodov, takže porovnávanie, prechádzanie medzi predajnými miestami a prehľadávanie tak môžete robiť na jedinom mieste skôr, než sa pre konkrétneho predajcu rozhodnete.

Všetky informácie k 15 Days of Black Friday nájdete na https://www.shopalike.sk/black-friday-zlavy/

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu