Tipy na romantickú žiadosť o ruku... nielen na Valentína

Tipy na romantickú žiadosť o ruku… nielen na Valentína

Chystáte sa vysloviť a prajete si, aby žiadosť o ruku vašej milej nebola len pokľaknutím so zásnubným prstienkom, ale niečím, na čo vaša partnerka v živote nezabudne? Žiadosť o ruku patrí jednoznačne medzi najdôležitejšie udalosti, ktoré môžu nastať v živote každej ženy. Máme pre vás niekoľko tipov, ako zaistiť, aby bola čo najromantickejšia. 

zásnubný prsteň

Medzi štyrmi očami

Niektorým mužom dá poriadne zabrať, aby dokázali prejaviť svoje city. Ženy si niekedy ani neuvedomujú, že im muž tieto city preukazuje, každý to robí svojím vlastným spôsobom. Neexistuje totiž žiadny predpísaný spôsob, ako žene vyznať lásku. Preto väčšina mužov dáva prednosť žiadosti v súkromí – len medzi štyrmi očami.

Romantická večera

Všetky ženy sa zhodnú na tom, že keď vie muž variť, je to obrovské plus. Preto ak chcete ženu okúzliť, stavte na dobrú večeru. Domáce prostredie, dobré jedlo, sviečky a hudba (napríklad vaša spoločná kapela/pieseň) dokážu navodiť romantickú atmosféru.

V prípade, že vareniu úplne neholdujete, môžete zvoliť trochu menej súkromnú verziu večere v obľúbenej reštaurácii. Musíte však počítať s istou dávkou pozornosti od okolia, len čo vytiahnete zásnubný prsteň. Aj tu sa dá navodiť veľmi príjemné prostredie. Nezabúdajte, že láska predsa prechádza žalúdkom.

Zásnuby

Dovolenka

Chystáte sa na dovolenku? To môže byť jedna z ideálnych príležitostí, kedy sa vysloviť. Či už ide o pokojnú dovolenku pri mori alebo dobrodružnú túru, na jej konci, keď ste plní dojmov, je skvelý nápad zakončiť ju týmto krásnym okamihom.

„Vaše” miesto

Pamätáte si miesto, kde ste sa prvýkrát stretli, mali prvé rande alebo si dali prvú pusu? Väčšinou si tieto veci pamätajú ženy, pretože majú väčší zmysel pre detaily. Ak túžite po naozaj romantickej žiadosti o ruku, zvoľte pre ňu „vaše” miesto. Zásnubný prstienok na takom mieste určite nezostane bez odpovede ÁNO.

Významné udalosti

Ďalšou skvelou možnosťou je využiť významnú udalosť. Ponúka sa vám hneď niekoľko možností. Žiadosť o ruku na Vianoce môže byť naozaj romantická a kúzelná. Vianočná atmosféra dokáže robiť s ľuďmi divy. Krabička so zásnubným prstienkom pod stromčekom je ten najlepší darček, ktorý môžete žene dať na Vianoce. Neviete, čo dať žene na výročie? Žiadosť o ruku sa priam ponúka na tento deň. Ak vás ani Vianoce, ani výročie nelákajú, môžete využiť ešte partnerkine narodeniny.

zásnubný prsteň

Žiadosť o ruku vo veľkom štýle

Veľkolepá žiadosť o ruku je kapitola sama o sebe. Môžete ju preniesť napríklad na festivale, koncerte, rodinnej oslave alebo dokonca priamo na svadbe vášho známeho. V tomto prípade však musíte mať premyslený scenár do posledného detailu, len čo vypadne jedna maličkosť, celá akcia spadne dominovým efektom.


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.