ZN.SK

AMC prinesie naživo exkluzívne odovzdávanie cien EMMY 2021

Televízna stanica AMC sa stane hlavnou televíznou stanicou vysielajúcou 73. ceny Emmy už v pondelok 20. septembra. AMC prinesie divákom…

Televízna stanica AMC sa stane hlavnou televíznou stanicou vysielajúcou 73. ceny Emmy už v pondelok 20. septembra. AMC prinesie divákom a fanúšikom exkluzívne a naživo najväčšiu televíznu noc. Vysielať bude aj hodinovú show z červeného koberca vedúcu k trojhodinovej ceremónii odovzdávania cien Emmy. Je to po prvýkrát, čo AMC odvysiela Emmy naživo v oblastiach strednej Európy – na Slovensku, v Maďarsku, Českej republike, Rumunsku, Slovinsku, Srbsku, Bulharsku, Chorvátsku, Bosne a Hercegovine, severnom Macedónsku a Čiernej Hore. 

Photo: Cliff Lipson/CBS ©2021 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved.

Live, čiže živý prenos so živými ľuďmi

Tohtoročný televízny prenos Emmy sa navracia k živej, osobnej ceremónii odovzdávania cien v Microsoft Theatre v Los Angeles, s obmedzeným počtom divákov z radov nominovaných a ich hostí. Show bude uvádzať Cedric The Entertainer, hviezda a vedúci producent komédie The Neighborhood (Susedstvo).

AMC oslávi Emmy 24-hodinovým programom kvalitných filmov. Nasledovať bude živý prenos odovzdávania cien Emmy, celý AMC program v pondelok 20. septembra sa ponesie v duchu návratu víťazných snímkov a hviezd. Na Slovensku zažiari víťazka Sarah Michelle Gellar v „Suburban Girl“ (Dievča z predmestia), Bruce Willis si zahrá vo filme „Bandits“(Banditi). Fanúšikovia Dwayna Johnsona sa môže tešiť na film „The Other Guys” (Fízli zo zálohy). O 22:00 AMC odvysiela hodinovú špeciálnu edíciu odovzdávania cien Emmy, ktorá fanúšikom ukáže hlavné udalosti 73. noci Emmy.

73. odovzdávania cien Emmy Awards na televíznej stanici AMC

Pondelok, 20. september

01:00 – 02:00   Red Carpet Show

02:00 – 05:00  73. ročník Emmy Awards NAŽIVO

22:00 – 23:00 Highlighty 73. ročníka Emmy Awards

O AMC

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka aj verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu