ZN.SK
Bebe dobré ráno

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete v posteli?

Každý svoje ráno prežíva úplne inak, ale jedno máme spoločné – raňajky. Tie nás dokážu naštartovať na celé dopoludnie a dodajú nám potrebnú energiu. Známe tváre sociálnych sietí spolu s BeBe

Každý svoje ráno prežíva úplne inak, ale jedno máme spoločné – raňajky. Tie nás dokážu naštartovať na celé dopoludnie a dodajú nám potrebnú energiu. Známe tváre sociálnych sietí spolu s BeBe Dobré ráno prichádzajú s charakteristikou ranných rituálov. Zistite, či raňajkujete klasicky ako gurmán Lukáš Hejlík alebo minimalisticky ako bloggerka Tereza in Oslo, a kto bude tým vaším najlepším sprievodcom ranným vstávaním.

Bebe dobré ráno

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete v posteli? Známe osobnosti internetu ukázali, ako raňajkujú.

Rána počas týždňa

Klasické pondelkové ráno – väčšinou sa vám nechce vstávať do práce a chcete si aj naďalej užívať víkend. Aby ste nespadli do zhonu a stresu, radšej sa držíte osvedčených pondelňajších rituálov – káva, raňajky, ranná tlač a šup do práce. Ste proste klasik. Lukáš Hejlík je predstaviteľom klasika, má rád ovyklé ranné rituály, a hlavne žiadny ranný stres hneď na začiatku týždňa.

Štúdia preukázala, že utorok je najproduktívnejším dňom v týždni [1], dostávate samé prefíkané nápady, ste nabití energiou a nič vás nerozhodí. Všetkých okolo zabávate a ste prefíkaní ako líšky. Moderátor rádia Europa 2 Vlado Varoch napríklad rád prekvapuje svojich kolegov vtipnými raňajkami. Inšpirujte sa ním a potešte ľudí aj u vás v práci.

Vlado Varecha

V polovici týždňa sa začínate sa cítiť trošku dolámaní z večného sedenia pri počítači alebo z namáhavej práce. V ten deň prichádza čas na precvičenie celého tela alebo napríklad na jogu, ktorá vás opäť postaví na nohy. Rannú harmóniu si môžete užiť aj na kanáloch jogínky Yogaholick, ktorá vám prezradí nielen recept na vyvážené raňajky, ale aj na slávnu pozíciu Pozdrav slnku.

Vo štvrtok sa po natiahnutí cítite skvele, ale aj tak sa vám nechce veľmi vstávať. Preto si užite raňajky do postele rovnako ako youtuberka MOMA, ktorá miluje nadýchané raňajky do postele.

V piatok sa väčšinou doháňajú všetky resty, aby sa na víkend odchádzalo s čistou hlavou. Preto ráno uprednostňujete rýchle, minimalistické raňajky. Na kanáloch blogerky Terezy in Oslo nájdete tipy, ako také raňajky v minimalistickom štýle môžu vyzerať.

bebe podoby

Ako BeBe Dobré ráno objavilo svojich abmasádorov k produktovým radom?

Herec Lukáš Hejlík je typickým Klasikom, ktorý melie kávu každé ráno pod dekou, aby zvuk mlynčeka nezobudil jeho milovanú manželku a syna. Užíva si malé radosti každodenného rána, pri ktorom si vychutnáva Bebe Klasické.

Moderátor Vlado Varoch rád vymýšľa „Mazané“ nápady, a tak prekvapí vtipnými raňajkami svojich kolegov v rádiu Europa 2, kde rozhodne nesmie chýbať BeBe Mazané.

Youtuberka MOMA je celá NaMäkko, a preto raňajkuje najradšej v pohodlí svojej nadýchanej postele so svojím chlpatým štvornohým miláčikom. Tými najpohodlnejšími raňajkami sú pre ňu Bebe NaMäkko.

MINImalistka Tereza in Oslo si rada užíva malé radosti s bábätkom, a tak si každé ráno pripravuje vyvážené raňajky v minimalistickom štýle, ku ktorému sa najviac hodia Bebe MINI.

Jogínka Magdalena @Yogaholick žije vyváženým spôsobom života a svoj harmonický ranný štart dopĺňa raňajkami, ktoré jej dodajú energiu na celé dopoludnie. Tou najlepšie vyváženou voľbou sú pre ňu Bebe Jogurtové.

A ako pôsobíte na svoje okolie vy? Zistite, akí ste s BeBe ráno.

Více informací najdete na:

Zdroj:

 [1] http://rh-us.mediaroom.com/2013-12-16-Workplace-Productivity-Peaks-On-Tuesday

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu