Najnovším Batmanom bude Robert Pattinson, keď sa vylieči z COVIDu-19

Najnovším Batmanom bude Robert Pattinson, keď sa vylieči z COVIDu-19

Predstaviteľmi Batmana boli v minulosti Kevin Conroy, v slávnom seriálovom podaní s „PRÁSK“ nápismi okolo seba Adam West, v 90 rokoch Val Kilmer, po ňom Michael Keaton a bol ním aj George Clooney. O niečo neskôr sme sa dočkali novej Batman éry vďaka Christopherovi Nolanovi a obsadením Christiana Balea do úlohy temného rytiera. Naposledy sa Batmanom stal Ben Affleck a to hneď niekoľko krát. Batman však stále nekončí a v najnovšom príbehu sa ním mal stať sladučký Robert Pattinson.

Robert Pattinson ako Batman je prekvapením

Predstaviteľ Edwarda Cullena z Twilight nie je úplne typickým hercom a zjavom, ktorý si vieme v úlohe Batmana predstaviť. Nahráva mu však fakt, že od Twilightu ubehlo už desať rokov a aj Pattinson sa z chlapca posunul k mužovi oveľa viac a to aj vďaka jeho posledným drsnejším úlohám.

Robert Pattinson

Od netopiera k netopierovi

Aktuálne nakrúcanie najnovšieho Batmana práve s Pattinsonom vša bolo prerušené. Hlavná úloha, samotný Pattinson totiž dostal koronavírus, pochopiteľne s COVID-19, čo ohrozuje nakrúcanie. Výrobu najnovšieho netopierieho muža tak museli pozastaviť. Je v tom pritom irónia. Covid-19 totiž na človeka prešiel z konzumácie netopiera a ochorenie sa k jednému netopierovi vrátilo, na druhej strane planéty a zastihlo toho najslávnejšieho.

Hoci presnejšie sa spomína Škótsko ako krajina, kde sa začalo s nakrúcaním a filmárska prestávka zdržala celú výrobu na niekoľko mesiacov. Opätovný pokus pustiť sa do filmovania tak skončil opäť kvôli koronavírusu.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.