ZN.SK
hviezdne vojny v Disney Infinity

Hviezdne vojny už čoskoro v rozsiahlej hre Disney Infinity

Herná podoba Hviezdnych vojen, ktorá sa k nám chystá a narobí poriadny rozruch hlavne vo svete, je Disney Infinity variant hry…

Koncom augusta sa budú môcť fanúšikovia Hviezdnych vojen, alebo ak chcete sveta Star Wars, tešiť na ďalšie herné spracovanie motívu a tematiky slávnej filmovej série, ktorá sa mimochodom tento rok dočká nového sfilmovania v poradí už ôsmeho filmu. Herná podoba Hviezdnych vojen, ktorá sa k nám chystá a narobí poriadny rozruch hlavne vo svete, je Disney Infinity variant hry ktorý mimo hru samotnú zaujme aj perfektnými plastovými figúrkami s ručnou kresbou detailov. hra totiž nie je klasickou, na ktorú ste zvyknutí a preto sa do nej dáva toľko nádejí, že zaujme aj nefanúšikov čisto vesmírnej série.

hviezdne vojny v Disney Infinity

Disney Infinity
Disney Infinity je ojedinelý koncept hry, ku ktorej používate reálne fyzické plastové figúrky, ktoré majú mimo hernú hodnotu aj zberateľskú. Figúrku postavičky postavíte na podstavec pred svoju hernú konzolu a táto figúrka sa tiež ihneď objaví v hre samotnej. Ak dostanete chuť na hru s inou figúrkou, jednoducho si ju vymeníte. Ak budete mať práve zapnutú takú hru, kde to možné je, potom sa môžete baviť s inou postavou a aj jej rozširovať schopnosti, útoky a vylepšovať výbavu zbraní. Celý svet Disney Infinity je nutné predstaviť si ako veľký kotol, v ktorom nájdete množstvo postavičiek od Mickeyho Mousa po Aladina s Jasmínou, v druhej edícií sa do sveta Disney pripojili hrdinovia Marvel ako Ironman, Kapitán Amerika, Thor, Hulk a mnoho iných vrátane Spidermana. Tretia séria však pridáva svet Hviezdnych vojen a aby to nestačilo, objaví sa aj samostatná hra pre film TRON a ďalšie Disney postavičky. Nebude to len Star Wars, čo sa k nám dostanú v celkovo tretej verzii v zahraničí úspešnej hry.

Hviezdne vojny v Disney Infinity
Pre hráčov hier príchod Disney Infinity 3.0 Star Wars prináša možnosť zahrať si na hre, ktorá je k dispozícií na PS3, PS4, XBOX One, XBOX 360, Nintendo WiiU alebo dokonca aj na PC cez iné rozhranie ako je klasické. Základný klasický herný set mimmo hry a podložky má aj tri prípadne dve figúrky s ktorými si môžete zahrať v podstate celý herný svet prvých Hviezdnych vojen. Postupne sa máme dostať až k trom veľkým svetom. Po LEGO STAR WARS tak ide o ďalší druh hry s ktorým je možné počítať, že sa pozrieme na Tatooine, na Hott, na planétu Majstra Yodu a na rôzne ďalšie miesta. Je však jasné, že scenár bude tentoraz na nás. Disney Infinity sa totiž vyznačuje obrovskou voľnosťou v rozsiahlom svete, kde si môžete určovať poradie misií, chodiť na vedľajšie úlohy, zbierať rôzne predmety a plniť minihry, prípadne len preskúmavať svet. Akonáhle sa však dostanete k správnej osobe, ktorá vám dá úlohu, môžete ju splniť s navigáciou, alebo bez nej. Stále však za odmenu, ktorú môžete vymieňať za vylepšenia, ale hlavne každá misia otvára bránu k ďalšej. Pri predstave, ako bohatý bol svet Hviezdnych vojen je takmer isté, že tu bude mať hráč o zábavu postarané. Možností je veľa a tematika STAR WARS je už takmer 40 rokov stále nesmierne populárna a neumierajúca.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu