Faunia 2019, najväčšia predajná výstava exotických zvierat v Bratislave

Faunia 2019, najväčšia predajná výstava exotických zvierat v Bratislave

Až 180 predajných miest a 50 predajcov zo štyroch krajín ponúkne ďalší ročník najväčšej predajnej výstavy exotických zvierat FAUNIA, ktorá svoje brány pre verejnosť otvorí v nedeľu 15. septembra 2019 v Dome kultúry Ružinov v Bratislave. Návštevníci budú môcť od 9.00 do 14.00 hodiny obdivovať vystavovateľov hadov, krokodílov, jašteríc, rýb či iných exotických zvierat. „Faunia okrem toho tradične ponúkne aj priestor na výmenu informácií a skúseností. Začínajúci chovatelia sa budú môcť stretnúť s akvaristami a teraristami, ktorí sa tejto záľube venujú niekoľko rokov,“ približuje organizátor Milan Sabo. Atraktívne podujatie každoročne priláka približne 2 500 návštevníkov.

Faunia Bratislava

Okrem vystavovaných zvierat im FAUNIA prinesie pestrý sortiment predajcov. „Budú si môcť vybrať zo širokej ponuky teráriových živočíchov, teraristických produktov, akváriových rybiek, krevetiek, slimákov, vodných rastlín, značkových krmív, akvaristických prípravkov, medikamentov, techniky pre terárium a akvárium a podobne,“ dodal Sabo.

Organizátori okrem aktuálneho podujatia pripravujú tento rok ešte FAUNIU v zimnom termíne, dňa 8. decembra 2019.

Viac informácii nájdu záujemcovia na www.faunia.sk.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
NuBike bicykel bez pedálov a reťaze
Američan vymyslel bicykel bez pedálov a reťaze, no predsa šliapete

Seriály markíza
Pondelkový maratón na Markíze: Horná Dolná, Atletiko Cvernofka či Kredenc

Hrad Červený Kameň
Noc múzeí a galérií na hrade Červený Kameň 2019 a program

Zavrieť