ZN.SK
Krokodíl

Muž v ZOO až 6 mesiacov znásilňoval omámeného krokodíla

Ešte v roku 2016 sa v tureckom Istanbule v miestnej zoologickej záhrade odohralo naozaj čudesné znásilnenie. Nie človeka, ale netradične, krokodíla.

Ešte v roku 2016 sa v tureckom Istanbule v miestnej zoologickej záhrade odohralo naozaj čudesné znásilnenie. Až 6 mesiacov mal jeden z miestnych ošetrovateľov znásilňovať krokodíla nílskeho. Nech už len samotné vetné spojenie znie akokoľvek zvláštne, pravda je taká, že obrovského plaza žijúceho od čias dinosaurov dokázal tento muž opakovane znásilňovať až vďaka uspávacím látkam v potrave, ktorú zvierati podával.

Krokodíl

Krokodíl zneužívaný sexuálnym násilníkom

Zviera bolo omámené a pravidelne zneužívané. Trvalo 6 mesiacov, než si na kamerách ostatní zamestnanci všimli zvláštne správanie svojho kolegu. Násilník zviera uspal, zviazal mu laby a vykonával na ňom niečo, čo je v konečnom dôsledku nepredstaviteľné a zdanlivo ani nemožné. Ak ale niekto tvrdil, že to nie je možné, potom tento muž dokázal, že to možné je. Jeho čin pobúril tureckých ochranárov a milovníkov zvierat. Keď úrady poslali muža na 4 mesiace do väzenia, nakoniec sa pre dobré správanie údajne dostal domov skôr. Pobúrená verejnosť odvtedy len krúti hlavou. Keďže sa v minulosti zvažovalo schváliť zákon, kedy by muž, ktorý znásilní ženu, mal povinnosť si ju vziať, odštartovalo to niekoľko vtipných reakcií práve na takéto prípady. Ak by zákon platil v čase jeho skutku, bol by nútený si krokodílicu vziať a postarať sa o ňu… No so zvieratami zrejme zákon nepočítal.

Informáciu priniesli turecké médiá.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu