ZN.SK
Costa Coffee kamenne namestie Bratislava

Costa Coffee otvára kaviareň na Kamennom námestí v budove Tesca

Pri slávnostnom otvorení v Costa Coffe uviedli všetky sezónne novinky. Počas jarných mesiacov to je napríklad Arašidové cappuccino, exotické Banánové Corto…

Budova pôvodného Prioru na Kamennom námestí v Bratislave má svoju históriu a svojho času bola mimoriadne obľúbeným miestom Bratislavčanov aj pre jeho terasu. Nedávne informácie hovoriace o zámere búrať a prestavať Kamenné námestie sa však zrejme menia. Pôvodný Prior, ktorý je už dlhší čas budovou a slovenským sídlom obchodného domu Tesco, sa však mení.

Costa Coffee kamenne namestie Bratislava

Vnútorné priestory sa modernizujú a súčasťou celej modernizácie je aj nová kaviareň, ktorá nie je v prevádzke obchodného domu, ale britskej siete kaviarní Costa Coffee. Pre známu rozrastajúcu sa sieť je to ďalšia z prevádzok a nasledovať bude aj nová v nákupnom centre Vivo!, ktoré však mnohí i tak naďalej nazývajú nákupným centrom Polus.

Sezónna ponuka Costa Coffee, aj zaujímavosti

Pri slávnostnom otvorení v Costa Coffee uviedli všetky sezónne novinky. Počas jarných mesiacov to je napríklad Arašidové cappuccino, exotické Banánové Corto, alebo pistáciová torta s malinami. Z vlastnej skúsenosti je zaujímavým horúca ružová čokoláda so šľahačkou a jahodovou posýpkou. Chuť sušených jahôd v posýpke je určite ozvláštnením celého nápoja. Nevšedná farba a chuť je zaujímavá, hoci od klasickej čokolády vzdialená.

Costa Coffee kamenne namestie Bratislava

Mali sme možnosť byť pri otvorení tejto prevádzky, v poradí už tretej v Bratislave. Vstup má priamo vlastný od Kamenného námestia, no rovnako tak má vstup aj z priestorov obchodného domu Tesco. Ponuku siete kaviarní poznáme. Vždy zaujme prístroj na vytváranie fotografii na pene kapučína. Priamo vás odfotografuje a následne pripraví škoricovým popraškom snímku na pene. Fotografiu si robia zamilované páry, dvojice, alebo manželia. Costa má v ponuke viacero zaujímavostí, koláčov a je tak svojím spôsobom cukrárňou, hoci sa tam kaviareň sama nenazýva. Pre tých, čo nevedia aký darček venovať, môže vyť zaujímavosťou predaj nákupných poukážok. Costa Coffee má totiž na pokladni systém, ktorý umožňuje používať, dobíjať a zobrazovať zostatok na ich vlastných kartách.

Costa Coffee kamenne namestie Bratislava

Článok nie je PR článkom, keďže vychádza z našich reálnych skúseností.

Viac na www.costa-coffee.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu